Hale garażowe Wytrzymałe namioty i hale garażowe. Funkcjonalne wiaty.

Lider wśród producentów hal namiotowych, firma Protan Elmark, od lat zajmuje się produkcją i montażem namiotów halowych. Wiata garażowa jest tanią alternatywą dla budynków murowanych. Jej montaż jest prosty i szybki, a konstrukcja niezwykle wytrzymała. Dzięki temu, hala jest mobilna i może zostać przeniesiona w inne miejsce lub zdemontowana po zakończeniu działalności. Wiele firm z całej Polski doceniło już szerokie zastosowanie uniwersalnych hal namiotowych. Zachęcamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Katowic, Lublina oraz z innych miast, do zapoznania się z naszą ofertą.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Hale warsztatowe

Hale warsztatowe

Garaże blaszane oraz garaże metalowe są kosztownym rozwiązaniem. Zdecydowanie lepszym pomysłem, pod względem ekonomicznym, jest postawienie hali warsztatowej, która pozwala na ograniczenie kosztów związanych z inwestycją. Poprzez zastosowanie specjalnych ścianek działowych możliwe jest wyodrębnienie osobnych miejsc przeznaczonych do przeprowadzania innych prac warsztatowych. Dzięki łatwej i ekspresowej budowie, hale mogą służyć jako wsparcie działalności prowadzonej wyłącznie przez sezon, jak i przez cały rok. Zapraszamy przedsiębiorstwa z następujących miast: Starachowice, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Bytom, Gorzów, Kostrzyn, Płock, Ruda Śląska, Piła, Tychy do zapoznania się z naszą ofertą.

wyślij zapytanie
Namioty montażowe

Namioty montażowe

Wykorzystanie hali namiotowej jako namiotu montażowego jest doskonałym rozwiązaniem. Jest to tania alternatywa dla budynków murowanych, w których zwykle przeprowadzane są prace montażowe i naprawcze. Funkcjonalna przestrzeń namiotu może zostać wykorzystana również przez przedsiębiorstwa, które zajmują się montażem samochodów, a także sprzętu AGD. Solidna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych przechowywanych maszyn oraz sprzętu, a także przebywających w niej pracowników. Dodatkowe wzmocnienie ścian przy użyciu blachy trapezowej lub warstwowej zapewnia dodatkową ochronę przed włamaniem. Zapraszamy firmy z następujących miast: Siedlce, Łódź, Rybnik, Żory, Gdańsk, Konin, Koszalin, Olsztyn, Szczecin, Stęszew, Białystok, Rzeszów, Trzebinia oraz z innych, do skorzystania z naszej oferty namiotów montażowych.

wyślij zapytanie

Projektowanie i budowa w jednym

Poszycie hali garażowej od Protan Elmark wykonane jest z trwałych materiałów PCV o najwyższej jakości. Do ich konstrukcji wykorzystuje się aluminiowe profile, które świadczą o wytrzymałości i niezawodności w przypadku urazów mechanicznych.Umożliwiamy dopasowanie rodzaju, rozmiaru i koloru poszycia oraz dachu, a także dodatkowego wyposażenia, które będzie w pełni odpowiadać potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Nasze hale warsztatowe z powodzeniem są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa m.in. z Gdyni, Bydgoszczy, Zabrza, Gliwic, Częstochowy, Sosnowca, Torunia, Radomia czy Kielc.

Odporność na warunki atmosferyczne

Namioty o lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji są doskonałym rozwiązaniem na zastąpienie tradycyjnego blaszaka. Wykonane z wysokiej jakości materiałów hale garażowe mogą być wykorzystane do przechowywania pojazdów, maszyn rolniczych, a także do przeprowadzania napraw, prac warsztatowych i montażowych. Dopracowana w każdym szczególe konstrukcja umożliwia korzystanie z obiektu przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - cena wykonania projektu zależy od wybranych parametrów hali.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót