Sprzedaż hal imprezowych

Hale imprezowe

atrakcyjna cena, niskie koszty

Producent hal namiotowych, firma Protan Elmark, ma w swojej ofercie hale imprezowe na sprzedaż. Klienci mogą wybierać spośród wielu dostępnych rozmiarów i typów hal lub skorzystać z opcji wyprodukowania hali na zamówienie.

Wśród gotowych propozycji są hale z dachem dwuspadowym o szerokości 10, 15, 20, 25 i 30 metrów. Do wyboru jest wysokość boku oraz wysokość kalenicy (stosownie do szerokości dachu). Standardowym typem konstrukcji jest konstrukcja aluminiowa. Poszycie boczne wykonujemy z materiału PCV. Możliwa  jest także opcja umieszczenia „na ścianach” hali efektownych fasad szklanych. Proponujemy hale ze spadkiem dachu 22°. Nawet w przypadku standardowych zamówień długość całego obiektu jest określana indywidualnie.

 

 

 

 

Jeśli chcą Państwo skorzystać z jednego z gotowych projektów na hale imprezowe, można wysłać do nas zapytanie ofertowe za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej („Zapytaj o tę halę”). Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z konfiguratora hal,  gdzie można określić indywidualne preferencje takie, jak: szerokość, długość, wysokość hali, typ poszycia czy rodzaj dachu oraz określić miejsce montażu i indywidualne preferencje. Nasi pracownicy z pewnością się z Państwem skontaktują i podadzą warunki sprzedaży hali.

 

 

 

 

 

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót