Hale imprezowe Śląskie Ranczo

Hale imprezowe - Śląskie Ranczo

Namiot na każdą okazję

Zabrze na Górnym Śląsku – przy ulicy Webra mieści się niezwykle atrakcyjne rekreacyjnie miejsce znane pod nazwą ŚLĄSKIE RANCZO. Zimą w sezonie 2011/2012 odbyło się tam wielkie otwarcie lodowiska zadaszone halą namiotową marki Protan Elmark.

Hala ma imponujący wymiar 25 x 50 x 4 m i wykonana jest z solidnego profilu o wymiarze 260 x 132 x 4/6 mm. Umieszczone w poszyciu bocznym hali okna nadają jej dodatkowego uroku oraz zapewniają światło wewnątrz obiektu. Po sezonie zimowym, hala przeobraża się w obiekt imprezowy i służy do organizacji wydarzeń sportowych, koncertów i festynów.

W przyszłości właściciele bez przeszkód będą mogli zmieniać lokalizację hali, dzięki konstrukcji przystosowanej do częstego montażu i demontażu. Hala dostępna jest przez cały rok.

Wielofunkcyjne zastosowanie

Hale namiotowe przeznaczone do zadaszenia obiektów sportowych mogą zmieniać swoją funkcję w zależności od potrzeb. Opcjonalna podłoga i trybuny dają nieskończone możliwości.

Bezpieczeństwo użytkowników

Stabilna konstrukcja hali sprawia, że obiekt jest w pełni bezpieczny dla użytkowników. Hala opiera się nawet trudnym warunkom pogodowym, dając skuteczne schronienie.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót