Hale logistyczne Funkcjonalne hale logistyczne

Uniwersalne hale namiotowe od producenta Protan Elmark są chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych branż, również transportowych. Hale logistyczne sprawdzą się jako miejsce do przechowywania asortymentu. Nasze rozwiązania są w pełni dopasowane do potrzeb oraz indywidualnych wymagań klientów. Hale są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych. Są lekkie, wytrzymałe, łatwe w montażu oraz tanie w budowie. Zachęcamy przedsiębiorstwa z następujących miast: Warszawy, Krakowa, Siedlec, Żory, Koszalina, Białegostoku, Stęszewa, Szczecina, Trzebini oraz Konina do zapoznania się z naszą ofertą hal namiotowych.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Hale przeładunkowe

Hale przeładunkowe

Namioty halowe wykorzystywane w celach przeładunkowych, cechują się solidną i trwałą konstrukcją, która jest wytrzymała, nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane właścicielom firm transportowych. Krótki czas montażu oraz demontażu umożliwia przeniesienie hali w inne miejsce i poszerzenie konstrukcji o kolejne namioty halowe. Naszą ofertę kierujemy do firm z m.in. Rzeszowa, Olsztyna, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Rybnika, Lublina, Łódzi, Gdyni, Bydgoszczy oraz z innych miast na terenie całej Polski.

wyślij zapytanie
Wiaty magazynowe

Wiaty magazynowe

Dystrybucja oraz przechowywanie produktów jest możliwe dzięki skorzystaniu z hal magazynowych. Zachęcamy przedsiębiorstwa z różnych branż, które zajmują się sprzedażą swoich produktów online, do zapoznania się z naszą ofertą wiat magazynowych. Zamontowanie specjalnego systemu oświetlenia oraz ogrzewania umożliwia pracę w komfortowych warunkach i pozwala na przechowywanie asortymentu, w tym produktów spożywczych, w optymalnych warunkach.

wyślij zapytanie

Projektowanie i budowa w jednym

Hala logistyczna jest idealnym miejscem do zorganizowania magazynu i centrum logistycznego. W przeciwieństwie do tradycyjnych budynków murowanych, hale namiotowe są ekonomiczną alternatywą, która może zostać postawiona na niemal każdej powierzchni. Wykorzystanie nowoczesnych technologii, pozwala na produkcję oraz montaż w ekspresowym tempie. Dzięki mobilności, budowa hal logistycznych jest doskonałym pomysłem przy działalności sezonowej. Zapraszamy przedsiębiorców z następujących miast: Katowice, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała czy Ruda Śląska do skorzystania z naszej oferty.

Odporność na warunki atmosferyczne

Innowacyjna konstrukcja hal oraz poszycie wykonane z PCV gwarantują niezawodną wytrzymałość w każdych warunkach atmosferycznych. Istnieje możliwość wzmocnienia ścian namiotu za pomocą blachy trapezowej lub warstwowej, która zapewni dodatkową ochronę. W przypadku konieczności rozszerzenia asortymentu, hale w prosty sposób umożliwiają zwiększenie przestrzeni magazynowej. Oferujemy atrakcyjne ceny - maksymalnie dopasowujemy wszelkie parametry do wymagań i potrzeb naszych klientów. Zachęcamy firmy do postawienia hal magazynowych w następujących miastach: Tychy, Gorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Piła, Kostrzyn oraz Starachowice.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót