Hale magazynowe Ambra

Hale magazynowe - Ambra

Niezawodne namioty magazynowe

W sierpniu 2011 roku firma AMBRA w ramach przygotowań do okresu świąteczno-karnawałowego, zdecydowała się na zwiększenie powierzchni magazynowej. W tym celu skorzystała z oferty Protan Elmark.

Przedmiotem zamówienia były trzy hale namiotowe o wymiarach 15 x 35 x 4 m przeznaczone na magazyny dla producenta napojów alkoholowych – firmę AMBRA S.A. Każda z hal została wyposażona w kilka bram, tak by ich wewnętrzna powierzchnia mogła być w całości wykorzystana przy składowaniu.

Skraplaniu się pary wodnej zapobiega specjalny materiał podsufitowy zamocowany w odpowiednich prowadzeniach w belkach dachowych. Konstrukcje hal oparte są na aluminiowym profilu o wymiarach 169 x 97 x 3 mm. Dla zabezpieczenia przed kradzieżą, boki namiotów pokryte zostały blachą trapezową.

W każdym momencie

Hala magazynowa może zostać zamontowana nawet w ciągu 48h. Dzięki temu firma zapewniła sobie powierzchnię magazynową dokładnie wtedy, gdy pojawiło się zapotrzebowanie.

Obiekt całoroczny

Hale magazynowe sprawdzają się jako obiekty użytkowane przez cały rok. Wysokiej jakości poszycie chroni przed deszczem i śniegiem, a konstrukcja hali odporna jest na wiatr.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót