Hale magazynowe z blachy trapezowej

Wszechstronna blacha trapezowa

tanie i oszczędne obiekty magazynowe z blachy trapezowej

Hale magazynowe kryte blachą trapezową to bardzo popularne rozwiązanie – blacha to trwały, lekki i stosunkowo tani materiał. Bardzo dużą zaletą w przypadku tymczasowych obiektów budowlanych jest możliwość szybkiego rozstawienia lub demontażu hali z blachy. Każda hala namiotowa produkowana przez Protan Elmark może na ścianach bocznych i szczytowych zostać pokryta blachą (dach kryty jest zawsze materiałem poliestrowym powleczonym PCV). Innymi dostępnymi rozwiązaniami są płyta warstwowa lub całość pokryta tkaniną PCV. 

Blacha trapezowa jest doskonałym materiałem, służącym jako osłona aluminiowych, stalowych i wielospadowych hal magazynowych. Odznacza się niezwykłą trwałością na trudne warunki atmosferyczne: silne porywy wiatru, śnieg, deszcz. Łatwość montażu sprawia, że jest to chyba najczęściej wybierany materiał, z których wykonywane są magazyny, składziki, garaże, wiaty itp.  

Jedyną wadą obiektów wykonanych z blachy jest niska efektywność energetyczna. Jeśli zależy nam na dobrze izolowanej hali magazynowej czy przemysłowej, lepiej wybrać podwójne poszycie PCV, między którym umieszczono dodatkową warstwę w postaci folii izolacyjnej. Równie dobrze w tym wypadku sprawdzą się systemy z płyt warstwowych z rdzeniem izolacyjnym. Blacha trapezowa będzie odpowiednim materiałem dla magazynów wysokiego składowania.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót