Hale magazynowe Depaco

Hale magazynowe - Depaco

Namiot zaufanej marki

Firma POLNEBO z Rumunii jest producentem blachy trapezowej, którą dostarcza do krajów Europy Wschodniej i Południowej. Od lat firma korzysta z obiektów marki Protan Elmark.

Firma Depaco jest posiadaczem kilku hal Protan Elmark. Ostatnia z nich, hala magazynowa o wymiarach 10x23x4 m, powstała w październiku 2011 roku. Namiot zgodnie z projektem został zakotwiony przy pomocy kołków rozporowych do płyty betonowej grubości 25 cm, nie było więc konieczności wykonywania dodatkowych bloków fundamentowych.

Aluminiowa konstrukcja hali wykonana jest głównie z profili o wymiarach 120 x 67,5 x 3 mm, które składają się na słupy oraz belki dachowe. Reszta elementów wykonana jest z profili o odpowiednio dobranych przekrojach. Łączniki stalowe są ocynkowane technologią ogniową, co zapewnia im trwałość i odporność na korozję.

Sprawdzony sposób magazynowania

Hale magazynowe w zależności od zastosowane poszycia zapewniają odpowiednio wysoki poziom zabezpieczenia przed włamaniem i uszkodzeniem pokrycia ścian bocznych.

W każdym miejscu

Hale mogą być montowane na każdej powierzchni, dlatego firmy posiadające swoje własne powierzchnie, mogą bez trudu rozbudowywać kompleks magazynów o kolejne hale.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót