Hale magazynowe Mastersport

Hale magazynowe - Mastersport

Magazyn w 48h

Szybko rozwijające się firmy coraz chętniej decydują się na otwarcie magazynów w halach namiotowych. Dzięki temu oszczędzają czas i redukują koszty.

Inwestor, Mastersport, poszukiwał bezpiecznej i wygodnej hali namiotowej, w której możliwe będzie przechowywanie materiałów tekstylnych i obuwia. W przypadku tego rodzaju towaru istotne jest eliminowanie wilgoci, która może pojawić się w okresie jesienno-zimowym. Wybór klienta padł na halę o wielkości 15 x 20 x 4 m, wykonaną z 60 milimetrowej płyty warstwowej wypełnionej pianką poliuretanową.

Tego rodzaju poszycie stanowi dodatkową izolację, która pozwala utrzymać wewnątrz odpowiednią temperaturę podczas ogrzewania hali. Wzmocnione ściany są także zabezpieczeniem przed włamaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi ścian bocznych. 

Profesjonalny magazyn

Dzięki możliwości wyboru poszycia, magazyn w hali namiotowej może służyć do przechowywania wszelkich towarów. Z łatwością można utrzymać wewnątrz odpowiednie warunki.

Ekonomiczna rozbudowa

Gdy firma rozwija się w szybkim tempie, hale magazynowe są najtańszym i najszybszym sposobem na rozbudowę powierzchni magazynowej.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót