Hale magazynowe PCV

Hala magazynowa jak nowa!

maksymalna ochrona, dzięki PCV dobrej jakości

Obiekt, jakim jest hala magazynowa namiotowa wykonany jest z PCV, płyty warstwowej lub blachy trapezowej. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem są hale magazynowe z PCV na dachu, (materiał poliestrowy powleczony PCV) i poszycie na ścianach bocznych i szczytowych wykonane w całości lub części z PCV, blachy lub płyty. Protan Elmark korzysta z materiałów pokrytych grubą warstwą PCV, charakteryzujących się mniejszą podatnością na rozciąganie. Są one lepiej chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i potrafią wytrzymać znaczne obciążenia np. powstałe na skutek opadów śniegu. Powleczenie PCV zapewnia obiektom magazynowym doskonałą szczelność, ochronę przed deszczem, zbyt wysoką temperaturą czy wilgocią.

Dodatkowo specjalna warstwa ochronna zabezpiecza przed zabrudzeniami, ułatwia konserwacje i czyszczenie powłok. Dzięki temu tymczasowe obiekty budowlane, takie jak np. hale namiotowe wspaniale prezentują się przez długi czas. Tkaniny z PCV umożliwiają ekspresowy montaż i demontaż hali oraz doprowadzenie do jej wnętrza optymalnej ilości światła (materiał blokujący lub rozpraszający światło, „przeszklenia” z transparentnej folii PCV itp.).

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót