Hale magazynowe Techpak

Hale magazynowe - Techpak

Hale dla wymagających

Hale namiotowe sprawdzą się nawet w przypadku wymagających klientów. Na magazyn w namiocie halowym zdecydował się producent opakowań tekturowych Techpak.

Hale magazynowe mogą zostać skonfigurowane w taki sposób, by można było w nich składować nawet delikatne materiały. Producent opakowań tekturowych zdecydował się na obiekt o wielkości 15 x 30 x 4m. W celu zapewnienia wewnątrz odpowiednich warunków, planowane jest ogrzewanie obiektu. 

Dzięki wzmocnionemu poszyciu bocznemu z  płyty warstwowej wypełnionej pianką poliuretanową 40mm, namiot dłużej utrzymuje wewnątrz pożądaną temperaturę. Istotne było również wyeliminowanie ryzyka związane ze skraplającą się parą wodną. W celu ochrony papierowego towaru zamontowano materiał podsufitkowy, który odprowadza skroplinę na zewnątrz hali namiotowej.

Niekończące się możliwości

Podstawowa hala magazynowa może być wzbogacona o rozwiązania, które czynią z niej nowoczesny i profesjonalny magazyn. W efekcie sprawdzi się w każdej branży.

Bezpieczna konstrukcja

Namioty magazynowe oparte są o solidną konstrukcję. Niezależnie od warunków pogodowych, hala jest bezpieczna dla użytkowników oraz dla przechowywanych towarów.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót