Hale magazynowe Toma-Hook

Hale magazynowe Toma-Hook

Magazyn w hali namiotowej

Gdy firma Toma-Hook w 2010 roku stanęła przed wyzwaniem szybkiego powiększenia powierzchni magazynowej, najlepszym rozwiązaniem okazał się zakup funkcjonalnej hali namiotowej.

Dynamiczny rozwój oraz podpisanie kontraktu z zagranicznym kontrahentem znacznie zwiększyło zapotrzebowanie producenta powieszeń do pomidorów, Toma-Hook, na powierzchnię magazynową – planowano rozbudowę nawet o kilkaset metrów kwadratowych. Przy tym właściciel, Piotr Radziszewski, poszukiwał sposobu na szybką rozbudowę istniejącego kompleksu magazynów z zachowaniem jego estetyki. W efekcie zamontowano halę magazynową z zieloną elewacją, połączoną śluzą z istniejącym magazynem.

Konstrukcja hali jest oparta na profilu aluminiowym o wymiarach 169 x 97 x 3 mm, przygotowanym  zgodnie z normą DIN 17615, łączniki stalowe ocynkowane ogniowo, wykonane zgodnie z certyfikatem SLV Instytutu Spawalnictwa w Halle zgodnie z normą DIN 18800. Hala mocowana jest kołkami rozporowymi do bloków betonowych wykonanych na podstawie dokumentacji technicznej.

Na specjalne zamówienie

W hali zainstalowano materiał podsufitowy zapobiegający skraplaniu się pary wodnej. Zamontowane wewnątrz oświetlenie pozwala użytkować halę po zmroku.

 

Certyfikowane materiały PCV

Hala magazynowa spełnia wymogi normy PN-EN 13782. Dach obiektu posiada atest trudnopalności wydany przez Instytut Technologii Budowlanej - zgodny z normą DIN 4102 B1.

 

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót