Hale na hangary lotnicze Solidna, odporna konstrukcja

Lider wśród producentów hal namiotowych - firma Protan Elmark - jest specjalistą w zakresie dostarczania i montażu uniwersalnych hal, które z powodzeniem mogą być stosowane w różnorodnych branżach, jak np. hale przemysłowe, magazynowe, pod ujeżdżalnie, stolarskie, a także jak hangary lotnicze.

 

Hale hangarowe są doskonałym miejscem do przechowywania samolotów, śmigłowców oraz helikopterów, jak i dokonywania prac naprawczych oraz konserwacyjnych maszyn. Mogą być wykorzystywane w celu garażowania pojazdów oraz zabezpieczenia wojskowego wyposażenia, a także jako alternatywa dla hal magazynowych.

 

Do zalet hangarów lotniczych należą:

  • łatwy montaż
  • lekka i wytrzymała konstrukcja
  • możliwość budowy na każdej powierzchni
  • niższe koszty budowy w porównaniu z budynkiem murowanym
  • mobilność - w szybki i prosty sposób można przenieść je w inne miejsce

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Hangary namiotowe dla samolotów

Hangary namiotowe dla samolotów

Funkcjonalne hangary są ekonomicznym rozwiązaniem, dzięki któremu w szybki i prosty sposób można rozbudować istniejący kompleks hangarów o kolejne, w których będą garażowane samoloty lub dokonywane prace serwisowe. Hale lotnicze dla samolotów można zamówić przez cały rok. Produkowane są z tkanin, które przepuszczają światło, co sprawia, że zapotrzebowanie na oświetlenie za pomocą energii elektrycznej maleje.

wyślij zapytanie
Hangary namiotowe dla śmigłowców

Hangary namiotowe dla śmigłowców

Hale hangarowe mogą być również przeznaczone na garażowanie maszyn o mniejszych gabarytach, takich jak śmigłowce czy helikoptery. Parametry konstrukcji hangarów lotniczych są w pełni dopasowane do indywidualnych wymagań klientów. Wielkość, rodzaj poszycia, a także kolor hangaru można dobrać do własnych potrzeb.  

wyślij zapytanie

Hangary lotniczne - doskonałe zabezpieczenie

Produkty firmy Protan Elmark powstają z myślą o bezpieczeństwie garażowanych w nich samolotów i śmigłowców, a także osób, które tam pracują i przebywają. Hangary samolotowe, dzięki solidnej budowie oraz najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji, cechują się wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ich odpowiednia konstrukcja, siła naciągu oraz kąt nachylenia sprawia, że zimą śnieg nie zalega na dachu i z łatwością zsuwa się po poszyciu. W celu zabezpieczenia magazynowanych produktów, można zdecydować się na wzmocnienie hangaru poprzez użycie blachy trapezowej lub warstwowej, które stanowi dodatkową ochronę przed włamaniem.

Hale garażowe od firmy Protan Elmark mogą być stawiane w celu powiększenia powierzchni garażowania i serwisowania, m.in. przy następujących portal lotniczych w Polsce: Port lotniczy Lublin, Port lotniczy Łódź, Lotnisko Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Kraków-Balice, Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo, Port lotniczy Warszawa-Modlin, Port lotniczy Wrocław-Strachowice, Port lotniczy Poznań-Ławica, Port lotniczy Rzeszów-Jasionka, Port lotniczy Szczecin-Goleniów, Port lotniczy Olsztyn-Mazury, Port lotniczy Radom-Sadków, Port lotniczy Zielona Góra-Babimost, Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach, Port lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego Bydgoszcz.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót