Hale na lodowiska

Hale na lodowiska

zimowe zadaszenie dla łyżwiarzy

Hale na lodowiska to specjalna oferta na potrzeby sezonowych obiektów sportowych. Hale pozwalają na organizację lodowiska w krótkim czasie w dowolnej lokalizacji. Dużą zaletą hali jest niski koszt zakupu oraz użytkowania.

Hale są wytrzymałe, a ich poszycie sprawia, że śnieg ani deszcz nie zalegają na dachu. Gwarantują bezpieczne i komfortowe uprawianie sportu zimą.

Dodatkową zaletą zastosowania hali jest brak ograniczeń w wyborze lokalizacji lodowiskahale z powodzeniem montowane są na każdego rodzaju nawierzchni.

 

 

 

 

 

W asortymencie Protan Elmark znajdują się zarówno mniejsze, jak i wielkopowierzchniowe hale. Można dostosować rozmiar zadaszenia lodowisk w zależności od potrzeb. Największe hale pomieszczą nie tylko płytę lodowiska, ale również trybuny, szatnię i zaplecze użytkowe. Sprawdzą się także podczas imprez sportowych.

Lodowiska są przeważnie obiektami, które są dostępne tylko przez kilka miesięcy. Po sezonie powinny być zdemontowane. Takie możliwości dają hale na lodowiska Protan Elmark. Wykonane są z wytrzymałych materiałów i opierają się na prostej, solidnej konstrukcji, która odporna jest na częsty montaż i demontaż. 

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót