Hale namiotowe Białystok

Przedsiębiorcom z Białegostoku proponujemy wysokiej jakości hale namiotowe. Niskie koszty budowy i krótki termin realizacji powodują, że są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnych obiektów murowanych. Ich niewątpliwym atutem jest także to, że są lekkie. Dzięki zastosowaniu lekkich, ale jednocześnie wytrzymałych, materiałów można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Dodatkowo istnieje możliwość szybkiej rozbudowy konstrukcji, co jest niezwykle istotne na przykład w przypadku rozwoju firmy.

 

Namioty halowe, które oferujemy między innymi przedsiębiorcom z Białegostoku, mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Proponujemy Państwu poniższe rodzaje hal.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark doskonale sprawdzą się w przypadku zapotrzebowania na dodatkową przestrzeń użytkową. Ze względu na solidne wykonanie z płyty PCV, chronią skutecznie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hale nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru przez cały rok, w tym żywności i płodów rolnych. Hale magazynowe są optymalnym rozwiązaniem pod względem finansowym, ponieważ koszt takiej inwestycji jest znacznie mniejszy niż budowa murowanych magazynów.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W każdej firmie, niezależnie od branży, dobrym rozwiązaniem może być budowa hali przemysłowej. Protan Elmark indywidualnie dostosowuje optymalną ofertę dla zwiększenia przestrzeni firmy. Obecnie hale zdobyły popularność nie tylko wśród działalności produkcyjnych i handlowych. Często wykorzystywane są również jako pracownie, biurowce czy obory dla bydła. Proponujemy zarówno stałe rozwiązania, jak i tymczasowe. Hale można podzielić na strefy socjalne i produkcyjne. Najwyższej jakości materiały, z których wykonane są hale przemysłowe, skutecznie chronią przed niekorzystną pogodą. Dodatkowo istnieje możliwość wzmocnienia konstrukcji specjalną blachą.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe mogą być ciekawą alternatywą dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Protan Elmark proponuje doskonałe rozwiązania zarówno na kameralne imprezy, jak i masowe eventy. W halach można wyprawiać przyjęcia okolicznościowe, takie jak wesele, komunia, bankiet lub impreza firmowa, a nawet zorganizować koncert. Mogą być wykorzystane również do otwarcia sezonowej restauracji. W zależności od potrzeb, hale namiotowe pomieszczą nawet kilkaset osób. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość montażu systemu oświetlenia lub elementów dekoracji wnętrz.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Do organizacji zawodów oraz budowy obiektów sportowych, przydatne mogą być hale sportowe producenta Protan Elmark. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma stworzyła ekonomiczny sposób na zadaszenie. Hale doskonale sprawdzą się jako boiska sportowe, korty tenisowe, lodowiska, baseny, a nawet ujeżdżalnie dla koni. Rozwiązania są sprawdzone zarówno do wykorzystania sezonowo, jak i przez cały rok. Bardzo łatwy montaż umożliwia organizację imprezy sportowej w krótkim czasie. W asortymencie znajduje się nawet hala ośmiokątna, którą zaprojektowano z myślą o tego typu wydarzeniach.

wyślij zapytanie

Hale namiotowe dla wyższej strefy śniegowej

Hale namiotowe, oferowane między innymi w Białymstoku, mają całoroczne zastosowanie. Produkowane są z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów PCV, dzięki czemu można je bezpiecznie użytkować w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze roku.

Namioty halowe od producenta Protan Elmark można wykorzystywać także zimą, nawet w czasie śnieżycy. Posiadamy w ofercie specjalne konstrukcje z blachy trapezowej, które są w stanie wytrzymać obciążenie śniegowe aż do 120kg/m². Ich dach został zaprojektowany w taki sposób, aby śnieg sam się z niego zsuwał. Dodatkowo można w nich zainstalować ogrzewanie, co pozwala utrzymać wewnątrz optymalną temperaturę nawet w czasie największych mrozów. Do budowy hal ocieplanych wykorzystujemy płytę warstwową.

 

Atrakcyjna cena hali namiotowej w Białymstoku

Namioty halowe od Protan Elmark można kupić w atrakcyjnych cenach. Konkurencyjny cennik to nie jedyna zaleta naszej oferty. Wszystkim klientom zapewniamy również profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót