Hale namiotowe Bielsko-Biała

Klientom z Bielska-Białej oferujemy uniwersalne hale namiotowe, które mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym również z branży meblarskiej i stolarskiej. Firma Protan Elmark jest liderem wśród producentów hal namiotowych. Nasze produkty cechują się wysoką jakością materiałów oraz solidną konstrukcją, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem dostępnym na naszej stronie.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hala namiotowa marki Protan Elmark może posłużyć do pozyskania lub zwiększenia przestrzeni magazynowej dowolnej firmy w Bielsko-Białej. Wykonana została z trwałego materiału PCV, który skutecznie chroni przed każdego rodzaju pogodą. Hale magazynowe mogą zostać wykorzystane do przechowywania dowolnego towaru, w tym żywności i płodów rolnych. Można dodatkowo zabezpieczyć konstrukcję specjalną blachą.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Dla przedsiębiorców z Bielsko-Białej, którzy zainteresowani są pozyskaniem lub zwiększeniem przestrzeni firmy, dobrym rozwiązaniem jest hala namiotowa od Protan Elmark. Ze względu na łatwy montaż i demontaż może być budowana w każdej lokalizacji - na stałe lub sezonowo. Hala przemysłowa jest uniwersalna, dlatego sprawdzi się w przypadku różnych branż. Może być wykorzystana nie tylko na potrzeby produkcji lub handlu, ale też obory dla bydła, garażu, biurowca czy pracowni.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Do organizacji dowolnej imprezy okolicznościowej w Bielsko-Białej, przydatna może być hala namiotowa od Protan Elmark. Rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku kameralnych przyjęć, jak i masowych eventów. Hale bankietowe mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta poprzez dodatkowe oświetlenie lub elementy dekoracji wnętrz.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hala namiotowa marki Protan Elmark to doskonały pomysł, aby stworzyć zadaszony obiekt sportowy w Bielsko-Białej. Może zostać dostosowana do potrzeb różnych dyscyplin sportowych - pływania, gimnastyki, piłki nożnej, tenisa i wielu innych. W asortymencie dodatkowo znajdują się hale sportowe przeznaczone do budowy ujeżdżalni dla koni oraz hale ośmiokątne przeznaczone do organizacji wydarzeń sportowych.

wyślij zapytanie

Dopasuj halę namiotową do swoich potrzeb

Niskie koszty montażu oraz krótki czas realizacji zleceń, a także wieloletnie doświadczenie specjalistów to gwarancja hal namiotowych o najlepszej jakości. Namioty stanowią dobrą alternatywą dla budynków murowanych przeznaczonych do celów przemysłowych i magazynowych, a także jako hale imprezowe, sportowe i bankietowe. Ich ściany wykonane z tkaniny PCV  mogą zostać dodatkowo wzmocnione specjalną blachą trapezową lub płytą warstwową. Zachęcamy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa z Bielsko-Białej, do skorzystania z konfiguratora 3D oraz dopasowania parametrów hali namiotowej do własnych potrzeb.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót