Hale namiotowe Bytom

Producent Protan Elmark oferuje swoim klientom z Bytomia i okolic hale namiotowe o uniwersalnym zastosowaniu. Zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność z różnych dziedzin, w tym stolarstwa i z branży meblarskiej, mogą skorzystać z prezentowanej oferty namiotów halowych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, hale są ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - klientom z Bytomia proponujemy wykorzystanie uniwersalnych hal namiotowych w celach magazynowych. Dodatkowe wyposażenie w specjalne systemy grzewcze oraz systemy oświetlenia umożliwiają przechowywanie produktów, np. mebli, w korzystnych warunkach.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - mogą być doskonałym wsparciem rozwijającej się działalności firmy z Bytomia. Zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa mogą skorzystać z oferty Protan Elmark - gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe - namioty, które charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi, mogą zostać wykorzystane jako miejsce organizacji koncertów, wystaw, bankietów, a także wesel, sezonowych restauracji, czy wystawnych uroczystości organizowanych w Bytomiu.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - funkcjonalna przestrzeń hal sportowych sprawdzi się jako kort tenisowy, boisko do piłki nożnej a nawet basen lub lodowisko. Solidna konstrukcja gwarantuje mieszkańcom Bytomia bezpieczeństwo korzystania z namiotów.

wyślij zapytanie

Wytrzymałe hale namiotowe

Klienci, którzy prowadzą działalność w Bytomiu, mogą skorzystać z oferty hal namiotowych od producenta Protan Elmark. Rozwiązania namiotów halowych stosowane są przez przedsiębiorstwa z wielu różnych branż na terenie całej Polski. Cechują się wytrzymałością, a także niewielkimi kosztami montażu, szybką budową oraz możliwością postawienia w dowolnej lokalizacji. Mogą służyć jako wsparcie działalności sezonowej lub całorocznej, np. przy rozbudowie magazynu lub przy poszerzeniu oferty firmy.

Hale namiotowe wykonane są ze stalowej bądź aluminiowej konstrukcji, a do stworzenia ich poszycia bocznego wykorzystano materiał PCV. Specjalne wzmocnienie za pomocą blachy trapezowej lub płyty warstwowej daje dodatkową ochronę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Mieszkańcom Bytomia prezentujemy namioty halowe dopasowane do rodzaju realizowanego zamówienia - zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz skorzystania z konfiguratora 3D dostępnego na naszej stronie.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót