Hale namiotowe Częstochowa

Hale namiotowe dla przedsiębiorców z Częstochowy są wielofunkcyjne, więc można je wykorzystać w wielu branżach. Sprawdzają się na przykład jako przestrzeń produkcyjna, magazynowa, garażowa, warsztatowa czy bankietowa. Jedną z ich największych zalet jest możliwość szybkiej rozbudowy.

 

Nasze namioty halowe to atrakcyjna propozycja między innymi ze względów ekonomicznych. Ofertę producenta Protan Elmark wyróżnia konkurencyjny cennik oraz krótkie terminy realizacji inwestycji. Budowa naszych konstrukcji zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż tradycyjnych obiektów stałych.

 

Polecamy Państwu poniższe typy hal, dostępne w Częstochowie w atrakcyjnych cenach.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark mogą być budowane w dowolnej lokalizacji. Ich montaż jest szybkim i ekonomicznym sposobem na pozyskanie dodatkowej przestrzeni do składowania towarów. Hale mogą być użytkowane przez cały rok.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Możliwość dowolnej aranżacji hali przemysłowej producenta Protan Elmark ułatwia dostosowanie obiektu do potrzeb biznesu. Obecnie namioty wykorzystywane są zarówno na potrzeby przemysłów produkcyjnych, centrum logistycznych, jak i biurowców.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Zarówno do organizacji kameralnych przyjęć, jak i eventów masowych przydadzą się hale imprezowe marki Protan Elmark. W zależności od zapotrzebowania, wystrój oraz oświetlenie mogą być zaaranżowane w dowolny sposób.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W ofercie firmy Protan Elmark znajdują się hale sportowe z najwyższej jakości materiałów. Sprawdzą się zarówno do całorocznego, jak i sezonowego użytku. Hale wykorzystywane są do zadaszenia boisk sportowych, basenów lub lodowisk oraz organizacji eventów.

wyślij zapytanie

Budowa hali namiotowej całorocznej w Częstochowie

Przedsiębiorcom z Częstochowy, którzy prowadzą swój biznes przez cały rok, polecamy hale namiotowe całoroczne. Wyposażone są one w efektywny system grzewczy, dzięki czemu optymalna temperatura zachowana jest w każdych warunkach pogodowych.

W namiotach instalujemy następujące urządzenia grzewcze:

  • - napromienniki infrared,
  • - nagrzewnice olejowe lub gazowe,
  • - promienniki ciepła.

Odporność hal namiotowych na zaleganie śniegu

Całoroczne hale namiotowe od Protan Elmark posiadają specjalnie wzmocnioną konstrukcję, dzięki której wytrzymują obciążanie śniegowe do 120kg/m². Ich ściany szczytowe i boczne wzmacniamy płytą warstwową i blachą trapezową. Do zabudowy dachów namiotów stosujemy także najwyższej jakości PCV.

Na naszej stronie internetowej dostępny jest bezpłatny konfigurator 3D, który umożliwia stworzenie wirtualnej hali i poznanie kosztów jej budowy. Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej możliwości.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót