Blog Protan Elmark

hale namiotowe - przydatne informacje

Hale namiotowe do garażowania pojazdów

Opublikowano 31 / 05 / 2017

Hale namiotowe do garażowania pojazdów

Zastosowanie hal namiotowym, jak się okazuje jest dużo szersze niż mogłoby się wydawać. Idąc z duchem rozwoju nowoczesnych przedsiębiorstw, staramy się rozszerzać ofertę o nowe rozwiązania.

Garażowe przeznaczenie hal namiotowych ostatnimi czasy zyskało dużą popularność. Dlaczego coraz więcej firm korzysta właśnie z tego rozwiązania? Hale garażowe sprawdzają się niemal w każdej branży, a przy tym tańszą i wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnych garaży murowanych.

 

Gdzie można je zastosować?

- w rolnictwie: do przechowywania maszyn i pojazdów rolniczych (ciągników, kombajnów, siewników, sadzarek, opryskiwaczy, ładowaczy, kosiarek, przyczep itp.), które często wymagają większej powierzchni i nie mieszczą się w standardowych garażach. Hale namiotowe zaprojektowanie są specjalnie pod potrzeby posiadanego sprzętu. Wspólnie z naszym zespołem doświadczonych konstruktorów można bez problemu ustalić wymiary obiektu, które będą dostosowane do wielkości maszyn.

 

- w budownictwie: garażowanie maszyn budowlanych, takich jak koparki, ładowarki, dźwigi, czy walce to nie lada wyzwanie. Bezpieczne ich przechowywanie jest niezwykle istotne do całorocznego ich użytkowania, szczególnie zimą. Zadaszone, klimatyzowane, czy ocieplane hale garażowe pozwolą uniknąć korozji, problemów z rozruchem i innych zniszczeń związanych z warunkami atmosferycznymi.

 

- w transporcie: firmy transportowe, które często garażują kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt trucków mierzą się ze sporym problemem logistycznym. Samochody transportowe, takie jak tiry podlegają ryzyku kradzieży. Ważne w tym względzie jest trzymanie ich w zamkniętej przestrzeni garażowej. Hale namiotowe, to rozwiązanie coraz częściej wykorzystywane właśnie w tym celu.

  

Najważniejsze bezpieczeństwo

Pojazdy różnego typu potrzebują warunków sprzyjających w czasie garażowania. Odpowiednia temperatura, brak wilgoci, ochrona przed warunkami atmosferycznymi przedłuża eksploatację sprzętu.

 

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót