Hale namiotowe Gdańsk

Przedsiębiorcom z Gdańska oferujemy uniwersalne i lekkie hale namiotowe, jako ekonomiczną alternatywę dla budynków murowanych. Za budową namiotów od producenta Protan Elmark przemawia nie tylko atrakcyjny cennik, ale także krótki termin realizacji inwestycji. Zamówioną u nas konstrukcję można postawić nawet w kilka dni.

 

Zakup hali to korzystna propozycja zarówno dla małych firm rodzinnych, jak i dużych przedsiębiorstw, o międzynarodowym zasięgu. Przedsiębiorcom z Gdańska polecamy poniższe rodzaje namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Aby bezpiecznie przechowywać każdego rodzaju towar, w tym żywność, przydatne mogą być hale magazynowe od Protan Elmark. Zastosowano w nich solidne konstrukcje z płyt PCV, które chronią przed wpływem warunków atmosferycznych.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe od Protan Elmark sprawdzą się w wielu branżach. Mogą być wykorzystane jako przestrzeń do produkcji, lokale handlowo-usługowe, centra logistyczne, a nawet biurowce lub obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Niezależnie od rodzaju organizowanego wydarzenia, warto wynająć halę imprezową od Protan Elmark. Można w niej przygotować zarówno kameralną imprezę, jak i masowy event. Dodatkowo istnieje możliwość montażu specjalnego oświetlenia lub dekoracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Do przygotowania zadaszonej imprezy lub obiektu sportowego, przydatne mogą być hale namiotowe od Protan Elmark. Solidna konstrukcja chroni wnętrze namiotu przed każdą pogodą, dlatego hale sportowe mogą być użytkowane przez cały rok. Dodatkowo w ofercie jest hala ośmiokątna.

wyślij zapytanie

Solidna konstrukcja hal od Protan Elmark

Nasze hale namiotowe posiadają solidną konstrukcję. Są odporne nie tylko na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, ale także wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie specjalnej konstrukcji, wzmocnionej płytą warstwową i blachą trapezową pozwala na ich bezpieczne użytkowanie przez cały rok.

 

Nasze namioty można bez obaw stosować zimą, nawet w czasie siarczystych mrozów. Posiadamy w ofercie hale, które są:

  • - ogrzewane,
  • - odporne na obciążenie śniegu, nawet do 120kg/m².

 

Hale całoroczne wyróżnia między innymi specjalna konstrukcja dachu, która powoduje, że śnieg sam z niego spada.

 

Atrakcyjne ceny wykonania hali w Gdańsku

W celu poznania kosztów wybudowania hali namiotowej w Gdańsku zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego konfiguratora 3D. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa darmową wycenę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót