Hale namiotowe Gdynia

Przedsiębiorcom z Gdyni proponujemy wielofunkcyjne hale namiotowe w atrakcyjnych cenach. Nasze konstrukcje sprawdzają się w wielu branżach, na przykład spożywczej, meblarskiej, motoryzacyjnej, rozrywkowej i wielu innych. To świetnie miejsce na magazyn, halę produkcyjną, salę koncertową czy dom weselny.

 

Namiot halowy od producenta Protan Elmark może zostać wybudowany na niemal dowolnym podłożu. Ważnym aspektem jest także to, że jego budowa zajmuje mniej czasu niż postawienie tradycyjnego budynku. Jest również stosunkowo lekki. Do produkcji naszych konstrukcji wykorzystujemy między innymi PCV, płytę warstwową oraz blachę trapezową.

 

Przedsiębiorcom z Gdyni polecamy poniższe typy hal namiotowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark to sprawne i skuteczne rozwiązanie na składowanie towarów. Mogą być wykorzystane do przechowywania dowolnych produktów - materiałów, urządzeń, a nawet żywności.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Marka Protan Elmark zajmuje się budową hal przemysłowych, które pasują do każdego rodzaju zakładów pracy. Sprawdzą się nie tylko w przypadku przemysłu produkcyjnego lub przetwórczego, mogą również pełnić funkcję powierzchni biurowej lub obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale imprezowe od producenta Protan Elmark wyróżniają się estetycznym wykończeniem, które dostosowane jest do charakteru imprezy. W asortymencie znajdują się zarówno propozycje na kameralne przyjęcia, jak i masowe eventy.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Z firmą Protan Elmark możliwa jest kompleksowa budowa specjalistycznych hal sportowych. Konstrukcja może być przygotowana pod kort tenisowy, boisko sportowe, basen, a nawet ujeżdżalnię dla koni. W ofercie znajduje się również hala ośmiokątna odpowiednia na wydarzenia sportowe.

wyślij zapytanie

Bogata oferta wyposażenia dodatkowego do namiotów halowych w Gdyni

Nasze hale namiotowe mają tak szerokie zastosowanie między innymi dzięki bogatej ofercie wyposażenia dodatkowego. Przedsiębiorcom z Gdyni polecamy między innymi:

  • - nagłośnienie,
  • - posadzkę,
  • - wentylację,
  • - ogrzewanie,
  • - klimatyzację,
  • - dodatkowe wejścia,
  • - scenę,

i wiele innych.

 

Dzięki wyposażeniu dodatkowego namiot halowy będzie idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

Ile kosztuje hala namiotowa w Gdyni?

Ostateczne koszty wykonania hali namiotowej są zależne od wielu zmiennych, w tym między innymi wymiarów obiektu, miejsca montażu oraz rodzaju poszycia ścian bocznych. Czynniki te w dużej mierze wynikają z przeznaczenia obiektu.

W celu zapoznania się z naszym cennikiem zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego konfigurator 3D. Dzięki niemu otrzymają Państwo darmową wycenę

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót