Hale namiotowe Gliwice

Hale namiotowe od producenta - lidera w swojej branży - Protan Elmark, są dostępne w Gliwicach oraz innych miastach Polski. Ich uniwersalność oraz wielofunkcyjność sprawia, że wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa zajmujące się zróżnicowaną ofertą, np. jako hale imprezowe, sportowe, bankietowe. Oferujemy niskie koszty montażu oraz wysoką jakość materiałów użytych do budowy namiotów o solidnej i wytrzymałej konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

W hali magazynowej firmy Protan Elmark można przechowywać każdego rodzaju towar, w tym materiały budowlane, żywność czy płody rolne. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią ekonomiczne i szybkie rozwiązania. Hale namiotowe mogą być budowane w dowolnej lokalizacji, w tym w Gliwicach. Wykonane zostały z wytrzymałych materiałów PCV, które chronią przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dla zwiększenia bezpieczeństwa przechowywanych produktów istnieje możliwość wzmocnienia hal specjalną blachą.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale namiotowe producenta Protan Elmark to elastyczne rozwiązanie, które pozwala na pozyskanie lub zwiększenie przestrzeni firmy w dowolnym miejscu, w tym w Gliwicach. Mogą być zaaranżowane na różne sposoby, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdego rodzaju działalności gospodarczej. Hale przemysłowe można wykorzystać na potrzeby produkcji i handlu. Coraz częściej pełnią również funkcję obory dla bydła, biura, garażu lub pracowni.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Niezależnie od rodzaju organizowanej imprezy w Gliwicach, doskonałym rozwiązaniem jest hala namiotowa marki Protan Elmark. Może być wykorzystana zarówno do organizacji kameralnych przyjęć, jak i masowych eventów. W asortymencie posiadamy hale bankietowe o różnej powierzchni, w tym mieszczące nawet kilkaset osób. Wnętrze hali może być wzbogacone dodatkowym oświetleniem lub elementami dekoracyjnymi.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe firmy Protan Elmark to trwałe i stabilne konstrukcje, które zapewniają bezpieczne zadaszenie różnego rodzaju obiektów sportowych. Mogą być przeznaczone zarówno na potrzeby basenów, boisk sportowych, jak i lodowisk czy kortów tenisowych. Hale namiotowe można wykorzystać także podczas imprez sportowych w dowolnej lokalizacji, w tym w Gliwicach. Na tę okazję przygotowano specjalną halę ośmiokątną.

wyślij zapytanie

Hale namiotowe na każdą porę roku

Oferta hal namiotowych, które znajdą zastosowanie m.in. w branży meblarskiej i stolarstwie, jest skierowana do przedsiębiorstw z całej Polski, w tym również z Gliwic. Jest to znakomita alternatywa dla tradycyjnych budynków magazynowych i przemysłowych. Dzięki wzmocnieniu ścian wykonanych z tkaniny PCV za pomocą blachy trapezowej lub płyty warstwowej, ochrona przed działaniem warunków atmosferycznych jest zapewniona. Gwarantujemy atrakcyjny cennik oraz możliwość konfiguracji 3D i dopasowania parametrów hali do potrzeb własnego przedsiębiorstwa.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót