Hale namiotowe Gorzów

Przedsiębiorcom z Gorzowa przedstawiamy hale namiotowe w atrakcyjnych cenach od lidera w swojej branży - firmę Protan Elmark. Jest to korzystne pod względem ekonomicznym rozwiązanie, które jest stosowane jako zamiennik dla tradycyjnych budynków murowanych. Może być wykorzystywane przez firmy z różnych branż, w tym związanych ze stolarstwem i z branżą meblarską. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora 3D.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - hale namiotowe w Gorzowie mogą funkcjonować jako całoroczny magazyn sklepu internetowego czy wsparcie szybko rozwijającego się biznesu. Dzięki możliwości zamontowania specjalnego systemu ogrzewania, produkty mogą być przechowywane w optymalnych warunkach.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - oferta namiotów halowych od producenta Protan Elmark skierowana jest do małych, jak i do dużych przedsiębiorstw z Gorzowa. Poszycie boczne hal może zostać specjalnie wzmocnione w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe - hale namiotowe są elastycznym rozwiązaniem, które daje możliwość stworzenia w krótkim czasie funkcjonalnej przestrzeni w Gorzowie - sezonowej restauracji lub miejsca na bankiet, koncert, wesele, czy inną ważną uroczystość.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - wielofunkcyjne hale świetnie sprawdzą się jako miejsce w Gorzowie, w którym można zorganizować korty tenisowe, boisko do gry w piłkę nożną czy pływalnię. Namioty halowe wykonane są z wytrzymałych materiałów PCV, które są odporne na uszkodzenia, w tym również opady atmosferyczne.

wyślij zapytanie

Uniwersalne hale namiotowe

Przedsiębiorstwom z Gorzowa przedstawiamy ofertę uniwersalnych hal namiotowych, które charakteryzują się solidną i wytrzymałą konstrukcją wykonaną z aluminium lub ze stali. Poszycie boczne hal namiotowych może zostać wzmocnione za pomocą blachy trapezowej lub płyty warstwowej. Dzięki temu, firmy mogą prowadzić swą działalność przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Dodatkowe wzmocnienie hali zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych produktów. Hale namiotowe są mobilne - stosunkowo niskie koszty budowy pozwalają na szybkie postawienie obiektu bądź przeniesienie go w inne miejsce. Oferowane przez nas rozwiązania w pełni odpowiadają na potrzeby naszych klientów i powstają zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Funkcjonalna przestrzeń hali może być wykorzystana przez klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstwa prowadzące działalność z różnych dziedzin. Producent Protan Elmark gwarantuje najwyższą jakość oraz atrakcyjny cennik stawianych obiektów.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót