Hale namiotowe Katowice

Dostępne w Katowicach hale namiotowe od producenta Protan Elmark to ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdza się w wielu branżach. Idealnie nadają się jako przestrzeń przemysłowa, magazynowa, a także bankietowa. W oferowanych przez nas obiektach można zorganizować na przykład wystawne wesele albo branżowe targi.

 

Za kupnem namiotu halowego przemawiają między innymi względy ekonomiczne, to jest atrakcyjny cennik Protan Elmark oraz krótki termin realizacji. Państwa obiekt może zostać postawiony nawet w kilka dni. Na jego korzyść przemawia także fakt, że można go zainstalować niemal na dowolnym podłożu.

 

Przedsiębiorcom z Katowic i całego Śląska polecamy poniższe rodzaje konstrukcji w atrakcyjnych cenach.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Bezpieczne przechowywanie towarów jest możliwe dzięki halom magazynowym marki Protan Elmark. Zapewniają skuteczną ochronę przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi oraz prosty i szybki montaż.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Firma Protan Elmark specjalizuje się w budowie hal przemysłowych dostosowanych do potrzeb inwestorów. Dzięki temu mogą być wykorzystane w różnorodnych branżach, w tym produkcyjnej, logistycznej czy handlowej.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

W asortymencie firmy Protan Elmark znajdują się hale imprezowe przeznaczone do różnego rodzaju wydarzeń. Można w nich zorganizować piknik, przyjęcie weselne lub firmowe, a nawet koncert. Namioty mogą być zaaranżowane w dowolny sposób.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Do organizacji wydarzeń sportowych lub budowy różnego rodzaju ośrodków sportu przydatne mogą być hale sportowe marki Protan Elmark. Dużą zaletą tego rozwiązania jest szybka budowa trwałych konstrukcji. Hale można wykorzystać jako zadaszenie basenu, boiska sportowego, a nawet ujeżdżalni dla koni.

wyślij zapytanie

Hala namiotowa całoroczna

W naszej ofercie skierowanej do firm z Katowic znajdują się hale namiotowe całoroczne, w których można utrzymać optymalną temperaturę przez cały rok. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu grzewczego.

Do naszych namiotów stosujemy różne urządzenia grzewcze, takie jak:

  • - nagrzewnice olejowe lub gazowe,
  • - napromienniki infrared,
  • - promienniki ciepła.

Odporność namiotów halowych na śnieg

Całoroczne hale namiotowe wyróżniają się solidną konstrukcją, która jest odporna na zaleganie śniegu – nawet do 120kg/m². Ich ściany boczne i szczytowe są wzmocnione:

  • - blachą trapezową,
  • - płytą warstwową.

Wykorzystujemy do nich także wysokiej jakości tkaninę PCV.

Przedsiębiorców z Katowic zachęcamy do skorzystania z konfigurator 3Dna naszej stronie internetowej. Dzięki niemu poznają Państwo szczegółowe koszty budowy hali namiotowej.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót