Hale namiotowe Konin

Przedsiębiorcom z Konina polecamy wysokiej jakości hale namiotowe. Konstrukcje od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce na magazyn, obiekt przemysłowy, salę weselną i wiele innych. Jedną z największych zalet takiego rozwiązania jest krótki termin realizacji inwestycji. Dodatkowo nasze konstrukcje można wybudować w dowolnym miejscu, bez względu na podłoże. Wykonywane są z lekkich materiałów, dzięki czemu można je zdemontować i przenieść w inne miejsce. To właśnie między innymi z tego względu są świetną alternatywą wobec tradycyjnych budynków.

 

Posiadamy w ofercie hale o różnym zastosowaniu. Przedsiębiorcom z Konina proponujemy zakup poniższych namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Optymalnym rozwiązaniem dla pozyskania lub zwiększenia powierzchni magazynowej są hale namiotowe Protan Elmark. Zapewniają bezpieczne przechowywanie każdego rodzaju towaru, niezależnie od warunków atmosferycznych. Hale wykonano z wysokiej jakości płyt PCV, które skutecznie chronią przestrzeń przed wiatrem oraz opadami deszczu lub śniegu. Łatwy i szybki montaż umożliwia budowę w dowolnej lokalizacji. Hale magazynowe są doskonałą alternatywą dla murowanych magazynów, ponieważ mogą być instalowane sezonowo. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, hale namiotowe można wzmocnić specjalną blachą.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe od Protan Elmark mają wszechstronne zastosowanie. Mogą być zaaranżowane na wiele sposobów, a nawet istnieje możliwość podzielenia wnętrza na strefy. Z tego względu halę namiotową można wykorzystać zarówno w przemyśle produkcyjnym, branży handlowo-usługowej lub logistycznej, jak i do budowy biurowca. Doskonale sprawdzi się również jako warsztat, garaż, pracownia lub obora dla bydła. Hale przemysłowe nadają się do użytku przez cały rok. Ze względu na łatwy montaż i demontaż mogą być także budowane sezonowo.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Niezależnie od rodzaju organizowanego wydarzenia, dobrym rozwiązaniem są hale imprezowe od producenta Protan Elmark. Można je wykorzystać zarówno w przygotowaniu wesela, firmowej imprezy, jak i masowych eventów. W bogatym asortymencie znajdują się małe hale namiotowe, które doskonale sprawdzą się w czasie kameralnych przyjęć oraz ogromne, mieszczące nawet kilkaset osób. Możliwe jest również wzbogacenie wnętrza obiektu o dodatkowe elementy dekoracyjne lub oświetlenie.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Do stworzenia obiektów sportowych coraz częściej stosuje się ekonomiczne rozwiązania. Hale sportowe od Protan Elmark zapewniają solidne zadaszenie w korzystnej cenie. Idealnie sprawdzą do budowy krytego kortu tenisowego, boiska, lodowiska, a nawet basenu. Halę sportową można przygotować także pod ujeżdżalnię dla koni. Producent posiada w ofercie halę ośmiokątną, przystosowaną do organizacji wydarzeń sportowych.

wyślij zapytanie

Ogrzewana hala całoroczna w Koninie

Klientom z Konina polecamy hale całoroczne, które można wykorzystywać w każdych warunkach pogodowych. Wyróżnia je specjalnie wzmocniona konstrukcja. Oprócz wysokogatunkowych materiałów PCV do ich produkcji stosujemy również:

  • - płytę warstwową,
  • - blachę trapezową.

 

Nasze namioty całoroczne charakteryzują się wysoką odpornością śniegową. Są w stanie wytrzymać obciążenie do 120kg/m². Dodatkowo można w nich zainstalować ogrzewanie.

 

Atrakcyjny cennik i darmowa wycena

Hale namiotowe w Koninie są do kupienia w atrakcyjnych cenach. W celu poznania szczegółowych kosztów zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Specjaliści Protan Elmark przygotują dla Państwa darmową wycenę obiektu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót