Hale namiotowe Koszalin

W ofercie producenta Protan Elmark znajdują się wysokiej jakości wytrzymałe hale namiotowe dla przedsiębiorstw z Koszalina. To ekonomiczne rozwiązanie między innymi ze względu na stosunkowo niskie koszty budowy oraz krótki termin realizacji inwestycji. Ich atutem jest również to, że są wykonane z lekkich materiałów. Umożliwia to między innymi łatwe przeniesienie konstrukcji w inne miejsce. Można je także tanio i szybko rozbudować lub zmienić ich przeznaczenie.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi przedsiębiorcom z Koszalina, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe nie muszą być długą i czasochłonną inwestycją! Protan Elmark umożliwia budowanie lekkich i łatwych w montażu hal namiotowych, które są doskonałą alternatywą dla murowanych magazynów. Hale magazynowe mogą zostać zamontowane w dowolnym miejscu. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów PCV, które chronią przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu można w bezpieczny sposób przechowywać każdego rodzaju towar. Istnieje możliwość dodatkowego wzmocnienia hali specjalną blachą.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Protan Elmark umożliwia szybką budowę hal przemysłowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla różnego rodzaju działalności, w tym produkcyjnych i handlowych. W zależności od potrzeb klienta, bardzo łatwo można zmienić lokalizację hali lub rozkładać ją sezonowo. Możliwe jest dostosowanie przestrzeni hali do własnych potrzeb poprzez podział wnętrza na strefy. Hale przemysłowe sprawdzą się jako warsztat, pracownia, a nawet obora dla bydła. Przystosowane są do użytku przez cały rok.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Do zorganizowania imprezy okolicznościowej lub masowej, przydatna może być hala imprezowa od producenta Protan Elmark. Zapewnia zadaszoną przestrzeń, która idealnie nada się zarówno do organizacji kameralnych przyjęć, jak i dużych eventów. Hale imprezowe pomieszczą nawet kilkaset osób, dzięki czemu mogą być wykorzystane nawet jako przestrzeń koncertowa. Sprawdzą się również na wesele, jubileusz czy bankiet, a także jako sezonowa restauracja. Istnieje możliwość wzbogacenia wnętrza hali o system oświetlenia, podłogi czy elementy dekoracyjne.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe od Protan Elmark doskonale nadają się do zadaszenia obiektów sportowych, takich jak kort tenisowy, basen czy lodowisko. Mają wszechstronne zastosowanie, dzięki czemu możliwe jest nawet przygotowanie hali pod ujeżdżalnię dla koni. Hale sportowe sprawdzą się doskonale do organizacji imprez sportowych. Na tę okazję, firma Protan Elmark stworzyła specjalny, ośmiokątny model hali namiotowej.

wyślij zapytanie

Specjalnie wzmocnione konstrukcje

Oferowane przez nas hale namiotowe dla Koszalina wyróżniają się wysoką odpornością śniegową, nawet do 120kg/m². Dzięki specjalnie wzmocnionej konstrukcji ich użytkowanie jest bezpieczne w każdych warunkach pogodowych, nawet w czasie silnych opadów śniegu. Powoduje to, że namioty od producenta Protan-Elmark mają całoroczne zastosowanie. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w postaci ogrzewania czy klimatyzacji można zorganizować w nich wesele zimą albo stworzyć warunki do hodowli zwierząt gospodarskich, na przykład bydła lub trzody chlewnej.

 

Fachowe doradztwo

Namioty halowe dla Koszalina dostępne są w konkurencyjnych cenach. Oprócz atrakcyjnego cennika naszym klientom zapewniamy także profesjonalne doradztwo i pomoc, na przykład w uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót