Hale namiotowe Kraków

Polecamy Państwu wysokiej jakości hale namiotowe dla miasta Kraków. To ekonomiczna alternatywa dla obiektów murowanych. Budowa konstrukcji halowych jest tańsza oraz mniej czasochłonna. W stosunkowo krótkim czasie można postawić obiekt, który będzie stabilny i bezpieczny. Namioty od Protan Elmark są lekkie. Dzięki temu można je łatwo przenieść w inne miejsce. Możliwa jest także zmiana ich przeznaczenia oraz szybka rozbudowa.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi mieszkańcom Krakowa, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe producenta Protan Elmark umożliwiają szybkie pozyskanie lub powiększenie przestrzeni magazynowej. Łatwy montaż pozwala na budowę magazynu w dowolnej lokalizacji. Ze względu na materiał wykonania hal magazynowych, można w nich przechowywać każdego rodzaju towar. Wysokiej jakości płyta PCV zapewnia skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dla zwiększenia bezpieczeństwa można dodatkowo zabezpieczyć namiot specjalną blachą.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Optymalnym rozwiązaniem dla rozwoju firmy jest budowa hali przemysłowej od Protan Elmark. Ze względu na łatwy montaż i demontaż, możliwe jest przenoszenie hali lub sezonowe budowanie. Hale przemysłowe mają uniwersalny charakter i nadają się do różnych typów działalności, m.in. produkcyjnych czy handlowych. Doskonale sprawdzą się również jako warsztat lub pracownia, garaż, a nawet obora dla bydła. Wnętrza hal przemysłowych mogą być podzielone na strefy. Hala namiotowa może być użytkowana przez cały rok. 

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe z oferty Protan Elmark doskonale sprawdzą się zarówno do organizacji kameralnego przyjęcia, jak i imprezy masowej. Przydadzą się na różnego rodzaju uroczystości, takie jak wesele, komunia czy bankiet. Hale imprezowe pomieszczą nawet kilkaset osób, dlatego mogą być wykorzystywane jako miejsce koncertu czy innego rodzaju dużych eventów. W zależności od okoliczności możliwy jest montaż dodatkowych elementów dekoracji wnętrz i oświetlenia.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Ciekawym rozwiązaniem, aby szybko utworzyć zadaszony obiekt sportowy jest hala sportowa od Protan Elmark. Doskonale sprawdzi się w przypadku organizacji międzynarodowych imprez sportowych. W asortymencie przeznaczona jest nawet do tego celu specjalna hala ośmiokątna. Hala sportowa idealnie nadaje się do stworzenia przestrzeni dla wielu dyscyplin sportowych. Może być wykorzystywana jako kort do tenisa, basen czy lodowisko. Możliwe jest również przygotowanie hali pod ujeżdżalnię dla koni.

wyślij zapytanie

Odporność śniegowa hal

Hale namiotowe, dostępne między innymi w Krakowie, można używać przez cały rok. Posiadamy w ofercie specjalnie wzmocnione konstrukcje, które są odporne na śnieg. Dodatkowo można w nich zainstalować szeroki wybór wyposażenia dodatkowego, na przykład ogrzewanie. Instalacja grzewcza umożliwia utrzymanie wewnątrz obiektu temperatury dostosowanej do potrzeb przechowywanego towaru lub stworzenie warunków na przykład do zorganizowania zimą wesela.

 

Darmowa wycena

W celu poznania ceny i ostatecznych kosztów budowy hali namiotowej w Krakowie zachęcamy do skorzystania z konfiguratora 3D. Po wybraniu rodzaju i parametrów konstrukcji otrzymają Państwo bezpłatną wycenę jej zaprojektowania i montażu. Zakup można sfinansować przez leasing.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót