Hale namiotowe Łódź

Przedsiębiorcom z Łodzi polecamy wielofunkcyjne hale namiotowe w atrakcyjnych cenach. Konstrukcje od producenta Protan Elmark mają zastosowanie w wielu branżach. Sprawdzają się zarówno w przemyśle czy produkcji, jak i branży HoReCa.

 

Nasza oferta wyróżnia się nie tylko konkurencyjnym cennikiem i dostępnością hal o różnorodnym zastosowaniu. Klientom zapewniamy także krótkie terminy realizacji zamówienia. Państwa namiot może zostać wybudowany nawet w kilka dni.

 

Klientom z Łodzi proponujemy zakup poniższych konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark to wytrzymałe konstrukcje, które mogą być użytkowane przez cały rok. Sprawdzą się w przechowywaniu każdego rodzaju towarów, m.in. żywności. Łatwy montaż i demontaż umożliwia sezonowe korzystanie.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Protan Elmark posiada w swojej ofercie korzystne cenowo rozwiązania na budowę hali przemysłowej. Konstrukcje nie tylko sprawdzą się w przypadku działalności produkcyjnej lub handlowej. Można je wykorzystać również do budowy centrum logistycznego, biurowca czy obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Ekonomicznym rozwiązaniem na przygotowanie kameralnego przyjęcia lub eventu masowego są hale imprezowe firmy Protan Elmark. Sprawdzą się zarówno w organizacji wesela, zabawy firmowej, jak i koncertu.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Oszczędnym sposobem na budowę zadaszonego obiektu sportowego jest hala sportowa od Protan Elmark. Wnętrze można przygotować pod korty tenisowe, boiska, basen, a nawet ujeżdżalnię dla koni. W ofercie jest również hala przeznaczona do eventów.

wyślij zapytanie

Łatwy montaż i demontaż hal namiotowych w Łodzi

Przemyślana konstrukcja naszych hal namiotowych daje możliwość ich szybkiego montażu i demontażu. Namioty od Protan Elmark są lekkie, dzięki czemu można jest w łatwy sposób przetransportować. Jest to szczególnie ważne w branży eventowej. Po zakończonej imprezie hala może być szybko złożona i przewieziona w inne miejsce albo przechowywana do czasu rozpoczęcie kolejnego eventu.

Do budowy naszych konstrukcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały PCV, blachę trapezową oraz płytę warstwową.

 

Bogaty wybór elementów dodatkowych do hali namiotowej

Hala namiotowa może zostać wyposażona w wiele elementów dodatkowych. Przedsiębiorcom z Łodzi polecamy między innymi:

  • - oświetlenie,
  • - ogrzewanie,
  • - klimatyzację,
  • - wentylację,
  • - fasady szklane,
  • - posadzkę.

Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego jest jednym z tych czynników, które powodują, że nasze namioty mają zastosowanie w tak wielu branżach.

W celu poznania kosztów budowy hali namiotowej w Łodzi zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego konfiguratora 3D.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót