Hale namiotowe Lublin

Polecamy Państwu wysokiej jakości hale namiotowe w Lublinie. To świetne rozwiązanie, które można zastosować na przykład jako warsztat, powierzchnia magazynowa, sala weselna czy boisko sportowe. Jak widać, tego typu konstrukcje są bardzo uniwersalne. Można je zastosować w wielu różnych branżach.

 

Kolejnym atutem konstrukcji od producenta Protan Elmark jest to, że są lekkie, a przez to łatwe w montażu i demontażu. W razie rozwoju firmy można je także szybko rozbudować, powiększając w ten sposób na przykład przestrzeń magazynową albo produkcyjną.

 

Nasza oferta hal namiotowych w Lublinie obejmuje poniższe rodzaje konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark przeznaczone są do przechowywania każdego rodzaju towarów. Dzięki wytrzymałej płycie PCV, konstrukcja jest stabilna i może być użytkowana przez cały rok niezależnie od pogody.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Protan Elmark posiada w swojej ofercie hale przemysłowe, które dostosowane są do wielu rodzajów działalności gospodarczych. Doskonale sprawdzą w przypadku budowy hali produkcyjnej, centrum logistycznego, lokalu handlowego, a nawet garażu lub obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

W hali imprezowej od Protan Elmark każde wydarzenie będzie niezapomniane! W ofercie znajdują się zarówno propozycje namiotów na kameralne przyjęcia, jak i do zorganizowania masowego eventu. W środku możliwy jest montaż dodatkowego oświetlenia lub elementów dekoracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Z firmą Protan Elmark możliwe jest przygotowanie zadaszenia dla obiektów lub wydarzeń sportowych. Na tę okazję przygotowane są wytrzymałe na każdą pogodę hale sportowe. Wśród nich znajduje się specjalna hala ośmiokątna.

wyślij zapytanie

Hala namiotowa wzmocniona blachą trapezową i płytą warstwową

Działalność produkcyjna czy imprezowa może być prowadzona w namiocie halowym przez cały rok. Jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ konstrukcje od Protan Elmark są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Do budowy hal namiotowych wykorzystujemy wysokogatunkowe:

  • - materiały PCV,
  • - blachę trapezową,
  • - płytę warstwową,
  • - aluminium,
  • - stal ocynkowaną.

 

Wyposażenie dodatkowe do hali namiotowej

Halę namiotową w Lublinie można doposażyć w wiele elementów dodatkowych, takich jak ogrzewanie, klimatyzację, wentylację czy oświetlenie. Pozwala to na stworzenie warunków optymalnych dla prowadzonej w niej działalności.

 

Niskie koszty budowy namiotu halowego w Lublinie

Konstrukcje halowe od Protan Elmark dostępne są w Lublinie w atrakcyjnych cenach. W celu poznania szczegółowego cennika zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Przygotujemy dla Państwa darmową wycenę zaprojektowania i wybudowania namiotu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót