Hale namiotowe Nowe Miasto Lubawskie

Dostępne w Nowym Mieście Lubawskim hale namiotowe sprawdzają się w wielu branżach. Są korzystną alternatywą dla tradycyjnych obiektów przemysłowych czy magazynów. Świetnie sprawdzają się także jako przestrzeń bankietowa. Można w nich zorganizować na przykład koncert albo targi.

 

Za zakupem hali namiotowej od producenta Protan Elmark przemawiają między innymi atrakcyjny cennik oraz krótki termin realizacji. Zamówiona przez Państwa konstrukcja może zostać wybudowana nawet w kilka dni. Istotny jest również fakt, że namiot bankietowy czy przemysłowy można postawić na dowolnej powierzchni.

 

Przedsiębiorcom z Nowego Miasta Lubawskiego oferujemy poniższe rodzaje hal, dostępne w konkurencyjnych cenach.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Bezpieczne przechowywanie różnych towarów, w tym żywności gwarantują hale magazynowe firmy Protan Elmark. Rozwiązanie jest korzystne zarówno w przypadku sezonowego, jak i całorocznego użytkowania.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe mogą być wykorzystane w różnych branżach - produkcyjnej, handlowej czy logistycznej. Coraz chętniej wybierane są również, aby stworzyć biurowiec lub miejsce do hodowli bydła.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Do zorganizowania wspaniałego wydarzenia, warto wybrać halę imprezową od Protan Elmark. Nie tylko jest to funkcjonalne, ale również estetyczne rozwiązanie. Różne rozmiary namiotów pozwalają na zorganizowane zarówno kameralnych przyjęć, jak i imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe od Protan Elmark sprawdzą się zarówno do stałego, jak i sezonowego użytku. Mogą pełnić funkcję zadaszenia lodowiska, basenu czy dowolnego boiska sportowego. W ofercie posiadamy również konstrukcje dostosowane pod ujeżdżalnię dla koni oraz halę ośmiokątną do wydarzeń sportowych.

wyślij zapytanie

Całoroczna hala z ogrzewaniem dla klientów z Nowego Miasta Lubawskiego

W naszej ofercie znajdują się hale całoroczne, wyposażone w efektywną instalację grzewczą. Odpowiednio dobrany system pozwala utrzymać wewnątrz obiektu optymalną temperaturę przez cały rok, także zimą w czasie mrozów.

Do ogrzewania namiotów halowych stosuje się różne urządzenia. Można w nich zamontować:

  • - nagrzewnice olejowe lub gazowe,
  • - promienniki ciepła,
  • - napromienniki infrared.

 

Hale odporne na śnieg

Klientom z Nowego Miasta Lubawskiego oferujemy hale namiotowe, które są odporne na zaleganie śniegu. Wytrzymują one obciążenie śniegowe nawet do 120kg/m². Nasze namioty są wzmocnione płytą warstwową i blachą trapezową na ścianach bocznych oraz szczytowych. Do ich budowy wykorzystujemy też wysokogatunkowy materiał PCV, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki pogodowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D, aby poznać szczegółowe koszty budowy konstrukcji halowej w Nowym Mieście Lubawskim.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót