Hale namiotowe Olsztyn

W naszej ofercie znajdują się hale namiotowe dla przedsiębiorców z Olsztyna. Konstrukcje od producenta Protan Elmark stanowią ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych magazynów, budynków przemysłowych, hal montażowych, a nawet sal weselnych czy koncertowych. Za zakupem naszych namiotów przemawia między innymi krótki termin realizacji budowy, a także to, że można je postawić na dowolnej powierzchni.

 

Namioty halowe dostępne w Olsztynie mają bardzo szerokie zastosowanie. Są atrakcyjną ofertą dla przedsiębiorców z wielu różnych branż. Polecamy Państwu poniższe typy hal.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

W halach magazynowych od Protan Elmark można przechowywać każdego rodzaju towar, w tym żywność i płody rolne. Konstrukcję zaprojektowano tak, aby skutecznie chroniła przed niekorzystną pogodą. Dzięki temu może być użytkowana przez cały rok.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Protan Elmark posiada hale przemysłowe, które umożliwiają zwiększenie przestrzeni firmy z różnych branż. Doskonale sprawdzą się do produkcji i handlu. Hale mogą pełnić funkcję biurowca, warsztatu, a nawet obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Producent Protan Elmark zapewnia hale imprezowe, w których można przygotować każdego rodzaju event. Mniejsze hale sprawdzą się w przypadku organizacji wesela lub kameralnego przyjęcia, a duże na masowe imprezy.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Optymalnym rozwiązaniem na budowę zadaszenia obiektu sportowego jest hala sportowa od Protan Elmark. Można przygotować ją pod korty tenisowe, boiska sportowe, lodowisko, basen, a nawet ujeżdżalnię dla koni. W ofercie jest również specjalna hala na imprezy sportowe.

wyślij zapytanie

Hale namiotowe w Olsztynie z instalacją grzewczą

Przedsiębiorcom z Olsztyna polecamy między innymi hale całoroczne z instalacją grzewczą. Dzięki ogrzewaniu namiot może być użytkowany przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Organizacja wesela czy koncertu w czasie zimy nie stanowi żadnego problemu.

 

Namiot może być ogrzewany za pomocą różnych instalacji. W tego typu konstrukcjach montuje się na przykład:

  • - promienniki ciepła,
  • - nagrzewnice gazowe bądź olejowe.

 

W celu wzmocnienia konstrukcji hal namiotowych do ich budowy wykorzystujemy nie tylko materiał PCV, ale także blachę trapezową oraz płytę warstwową. Dzięki temu namiot zyskuje dodatkową stabilność, a tym samym odporność na warunki atmosferyczne.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót