Hale namiotowe Radom

Hale namiotowe, które oferujemy przedsiębiorcom z Radomia mają bardzo szerokie zastosowanie. Można je wykorzystywać w różnych branżach, na przykład rozrywkowej, transportowej, a także rolniczej i spożywczej. Nadają się nawet jako miejsce do hodowli zwierząt gospodarskich, takich jak bydło czy trzoda chlewna.

 

Do ich budowy stosujemy najlepsze materiały, dzięki którym są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie. Namioty halowe od producenta Protan Elmark tworzone są z wysokogatunkowych materiałów: PCV, płyty warstwowej oraz blachy trapezowej.

 

Przedsiębiorstwom z Radomia oferujemy poniższe rodzaje konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe firmy Protan Elmark zbudowane są z wysokiej jakości płyt PCV, które skutecznie chronią przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Mogą być doskonałą alternatywą dla magazynów murowanych, ponieważ montaż jest szybki, a koszt inwestycji dużo niższy.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Protan Elmark zajmuje się montażem hal przemysłowych zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorców. Są one uniwersalne i mogą być wykorzystane do każdego rodzaju branży. Hale można użytkować przez cały rok lub sezonowo.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale imprezowe od Protan Elmark sprawdzą się zarówno do organizacji cyklicznych wydarzeń, jak i pojedynczego eventu. W asortymencie znajdują się różne rozmiary namiotów, w tym mieszczące nawet kilkaset osób.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Protan Elmark proponuje nowoczesne rozwiązania na budowę zadaszonych obiektów sportowych. Trwała i stabilna konstrukcja zapewnia duży poziom bezpieczeństwa użytkowania. Hale sportowe doskonale sprawdzą się do organizacji wydarzeń i imprez.

wyślij zapytanie

Hala namiotowa dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta

Nasze hale namiotowe są maksymalnie dostosowane do wymagań klienta. Jest to możliwe między innymi dzięki wyposażeniu dodatkowemu, jakie można w nich zamontować. Polecamy na przykład:

  • - podsufitkę,
  • - oświetlenie,
  • - ogrzewanie,
  • - klimatyzację,
  • - wentylację,
  • - posadzkę,
  • - scenę,
  • - nagłośnienie.

Konkurencyjny cennik hal namiotowych w Radomiu

Oferujemy hale namiotowe w atrakcyjnych cenach. Przedsiębiorców z Radomia, którzy są zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do skorzystania z konfiguratora 3D. Dzięki niemu poznają Państwo koszty budowy interesującego Państwa obiektu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót