Hale namiotowe Rybnik

Przedsiębiorcom z Rybnika polecamy wielofunkcyjne hale namiotowe, które są korzystną alternatywą dla tradycyjnych obiektów przemysłowych, magazynowych, bankietowych czy sportowych. Ich budowa jest opłacalna między innymi ze względu na niższe koszty. Namioty halowe od Protan Elmark dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oprócz przystępnego cennika, producent zapewnia także krótkie terminy realizacji inwestycji. Konstrukcja może zostać wybudowana nawet w kilka dni.

 

Zakup hali namiotowej rekomendowany jest nie tylko dużym przedsiębiorstwom, ale także małym firmom. Protan Elmark poleca klientom z Rybnika poniższe rodzaje namiotów halowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Do odpowiedniego przechowywania różnych towarów, w tym żywności, przydatna będzie wytrzymała hala magazynowa od Protan Elmark. Konstrukcje wykonane są z płyt PCV, które zapewniają stabilność namiotów niezależnie od pogody.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Firma Protan Elmark posiada w ofercie hale przemysłowe, które znajdą zastosowanie w różnych rodzajach działalności gospodarczych. Doskonale sprawdzą się, aby pozyskać przestrzeń dla przemysłu produkcyjnego, lokalu handlowo-usługowego, centrum logistycznego, a także biurowca lub obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale imprezowe marki Protan Elmark doskonale sprawdzą się do organizacji wspaniałych przyjęć, niezależnie od tego, czy to kameralna impreza czy masowy event. Mogą być wykorzystane na wesele, koncert, a nawet do otwarcia sezonowej restauracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe od Protan Elmark jest doskonałym sposobem na stworzenie krytych obiektów sportowych lub zorganizowanie różnego rodzaju zawodów. Na specjalne okazje firma w ofercie posiada halę ośmiokątną.

wyślij zapytanie

Solidna konstrukcja namiotów halowych w Rybniku

Hale namiotowe, które oferujemy przedsiębiorstwom w Rybniku, zostały skonstruowane w taki sposób, aby ich użytkowanie było bezpieczne o każdej porze roku. Są nie tylko wodoodporne, ale także odporne na takie czynniki pogodowe, jak na przykład silny wiatr albo upał. Zawdzięczają to między innymi specjalnej konstrukcji, która może zostać wzmocniona:

  • - płytą warstwową,
  • - blachą trapezową na ścianach bocznych oraz szczytowych.

Stosujemy do nich także najwyższej jakości materiały PCV.

 

Hale namiotowe odporne na śnieg

Namioty halowe od Protan Elmark są bezpieczne również zimą. Posiadamy w sprzedaży hale, które są w stanie wytrzymać obciążenie śniegowe nawet do 120kg/m². Ich dach posiada specjalną konstrukcję, która powoduje, że śnieg sam się z niego zsuwa. Dodatkowo w konstrukcji całorocznej można zamontować ogrzewanie.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót