Hale namiotowe Rzeszów

Przedsiębiorcom z Rzeszowa proponujemy uniwersalne hale namiotowe. Nasze namioty mogą zostać wykorzystane nie tylko jako magazyn, obiekt przemysłowy, hangar albo warsztat. Nadają się także do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, na przykład wesela, bankietu, a nawet dużego koncertu.

 

Budowa hali namiotowej w Rzeszowie od producenta Protan Elmark to korzystna oferta między innymi ze względu na krótki termin realizacji oraz atrakcyjne ceny.

 

Polecamy Państwu poniższe typy konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Protan Elmark posiada w swojej ofercie wytrzymałe hale magazynowe. Można w nich przechowywać każdego rodzaju towar, w tym płody rolne lub produkty żywnościowe. Konstrukcja z wysokiej jakości płyty PCV chroni przed wiatrem oraz deszczem i śniegiem.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe od Protan Elmark to doskonały wybór, aby zwiększyć przestrzeń firmy. Mogą być zbudowane na potrzeby produkcyjne i handlowe lub spełnić rolę biurowca, pracowni, garażu czy obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Doskonałym pomysłem na organizację różnego rodzaju wydarzeń okolicznościowych jest budowa hali imprezowej firmy Protan Elmark. W ofercie znajdują się zarówno propozycje na mniejsze przyjęcia, takie jak wesele czy impreza firmowa, jak i na masowe eventy.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe firmy Protan Elmark sprawdzą się w celu zadaszenia różnego rodzaju obiektów sportowych. Mogą być wykorzystane jako boisko sportowe, kort tenisowy, lodowisko czy basen. W ofercie jest również specjalna hala przeznaczona na eventy.

wyślij zapytanie

Bezpieczne użytkowanie hali przez cały rok

Przedsiębiorcom z Rzeszowa, którzy potrzebują hali na długi okres rekomendujemy zakup specjalnie wzmocnionej konstrukcji o całorocznym zastosowaniu. Do produkcji tego typu namiotów stosujemy nie tylko wytrzymałe materiały PCV, ale także:

  • - blachę trapezową,
  • - płytę warstwową z wkładem PUR / PIR,
  • - płytę warstwową o zwiększonej odporności ogniowej (z wkładem z wełny mineralnej).

 

W hali namiotowej od Protan Elmark można zainstalować system grzewczy. Namioty ogrzewane to świetna propozycja na przykład dla przedsiębiorców z branży HoReCa. Imprezy mogą być w nich organizowane przez cały rok.

 

Atrakcyjny cennik namiotów w Rzeszowie

Klientom z Rzeszowa zapewniamy atrakcyjny cennik hal namiotowych. Przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego konfiguratora 3D.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót