Hale namiotowe Siedlce

W ofercie producenta Protan Elmark znajduje się szeroki wybór wysokiej jakości hal namiotowych, dostępnych między innymi w Siedlcach. Tego typu konstrukcje są korzystną alternatywą dla budynków murowanych. Jedną z ich największych zalet jest tania i szybka budowa. Oprócz tego są lekkie, co umożliwia łatwe przeniesienie w inne miejsce. Można też w prosty i szybki sposób zmienić ich zastosowanie, a także rozbudować.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi przedsiębiorstwom z Siedlec, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Protan Elmark umożliwia szybką budowę hali magazynowej. To doskonała alternatywa dla drogich i czasochłonnych inwestycji w magazyny murowane. Hale magazynowe mogą być budowane w dowolnym miejscu, ponieważ ich montaż jest bardzo prosty. Wysokiej jakości materiał PCV skutecznie chroni wnętrze, dzięki czemu możliwe jest przechowywanie w halach każdego rodzaju towarów. Namiot można zabezpieczyć specjalną blachą, która zwiększy bezpieczeństwo.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe od Protan Elmark to ekonomiczne rozwiązanie dla stworzenia dodatkowej przestrzeni firmy. Doskonale nadają się do wykorzystania w różnych typach działalności, w tym produkcyjnych i handlowych. Sprawdzą się jako przestrzeń dla warsztatu, pracowni, garażu, a nawet hodowli bydła. Hale przemysłowe są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu można szybko zmieniać ich lokalizację lub budować sezonowo. Dodatkowym udogodnieniem jest również możliwość podziału wnętrza namiotu na strefy. Konstrukcja może być użytkowana przez cały rok.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Przy organizacji imprez okolicznościowych, ciekawym rozwiązaniem są hale imprezowe od Protan Elmark. Doskonale nadadzą się na różne okazje – wesele, koncert, jubileusz czy event firmowy. Spełnią wymagania zarówno organizatorów kameralnych przyjęć, jak i masowych imprez. Hala imprezowa może zostać wykorzystana również do otworzenia sezonowej restauracji. Na prośbę klienta możliwy jest montaż dodatkowych elementów dekoracji lub oświetlenia wewnątrz namiotu.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe od Protan Elmark mają wszechstronne zastosowanie. Umożliwiają szybką budowę zadaszonego obiektu sportowego, dlatego doskonale sprawdzą się w organizacji eventów sportowych. W ofercie znajduje się nawet specjalnie stworzona w tym celu hala ośmiokątna. Hale sportowe nadają się do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Można zaaranżować wnętrze na kort tenisowy, basen czy lodowisko, a nawet przekształcić halę pod ujeżdżalnię dla koni.

wyślij zapytanie

Użytkowanie hal zimą

Polecane mieszkańcom Siedlec hale namiotowe mają całoroczne zastosowanie. W ofercie producenta Protan Elmark znajdują się namioty odporne na śnieg. Wyróżniają się one wzmocnioną konstrukcją stalową. Ich ściany boczne są dodatkowo zabezpieczone blachą trapezową. Hale zostały skonstruowane w taki sposób, aby śnieg sam się zsuwał z dachu.

 

Atrakcyjny cennik

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Dzięki niemu będziemy mogli przygotować dla Państwa bezpłatną wycenę wybudowania hali namiotowej w Siedlcach. Cena uzależniona jest między innymi od rodzaju oraz wymiarów konstrukcji.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót