Hale namiotowe Sosnowiec

Firma Protan Elmark oferuje przedsiębiorstwom z Sosnowca hale namiotowe, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych. Ich wytrzymała konstrukcja,uniwersalny charakter oraz niskie koszty budowy sprawiają, że namioty halowe wykorzystywane są przez firmy z różnych branż, w tym w stolarstwie lub w branży meblarskiej.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - wytrzymała konstrukcja oraz łatwy i szybki montaż namiotów, które mogą być instalowane na niemal każdej powierzchni, sprawiają, że hale sprawdzą się jako całoroczne powierzchnie magazynowe zlokalizowane w Sosnowcu.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - hale dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów są odpowiednim rozwiązaniem przy powiększaniu oferty przedsiębiorstwa z Sosnowca i okolic. Dzięki łatwemu montażowi i demontażowi, hale mogą funkcjonować sezonowo lub przez cały rok.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe - postawienie hali namiotowej może odbyć się w krótkim czasie oraz w dowolnej lokalizacji. Jest to dobre rozwiązanie dla klientów z Sosnowca, którzy myślą o urządzeniu koncertu, bankietu, przyjęcia weselnego czy innego rodzaju uroczystości.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - zorganizowanie całorocznej lub sezonowej przestrzeni sportowej w Sosnowcu jest możliwe dzięki wykorzystaniu uniwersalnych hal namiotowych. Wytrzymała konstrukcja oraz możliwość instalacji ogrzewania i oświetlenia gwarantują komfort użytkowania.

wyślij zapytanie

Całoroczne zastosowanie hal namiotowych

Producent hal namiotowych Protan Elmark prezentuje lekkie namioty o solidnej i wytrzymałej konstrukcji, z poszyciem bocznym wykonanym z materiału PCV. Wzmocnione za pomocą blachy trapezowej lub płyty warstwowej hale namiotowe mogą służyć przedsiębiorstwom z Sosnowca przez sezon lub przez cały rok. Wykorzystanie tkaniny, która przepuszcza światło, umożliwia dłuższą pracę w namiocie bez dodatkowego oświetlenia. Namioty halowe wykonane z materiałów o najwyższej jakości są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Umożliwiają stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, która może służyć za magazyn, a także, przy wprowadzeniu osobnych stref socjalnych i przemysłowych, za halę produkcyjną.

Oferta uniwersalnych hal namiotowych kierowana jest do klientów prywatnych, jak i do dużych przedsiębiorstw. Każde rozwiązanie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb, w celu stworzenia optymalnej i funkcjonalnej przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem - oferujemy niskie ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót