Hale namiotowe Stęszew

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości hale namiotowe dla przedsiębiorców ze Stęszewa. Konstrukcje od producenta Protan Elmark to korzystne rozwiązanie. Nie tylko ze względu na atrakcyjne koszty realizacji inwestycji i szybką budowę. Nasze namioty są stosunkowo lekkie, co umożliwia łatwy montaż i demontaż, a także rozbudowę i powiększenie przestrzeni użytkowej. To wszystko powoduje, że tego typu konstrukcje stanowią ciekawą alternatywę dla budynków murowanych.

 

Nasza oferta namiotów halowych w Stęszewie jest bardzo rozbudowana. Proponujemy Państwu szeroki wybór poniższych konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Protan Elmark zajmuje się budową hal magazynowych, które zapewniają dodatkową przestrzeń użytkową dla firm. Doskonale sprawdzą się do przechowywania różnych towarów, w tym żywności oraz płodów rolnych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości płyt PCV, hale mogą być używane przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. Przy wyborze tego typu rozwiązania, obniżają się również koszty inwestycji, dlatego hale namiotowe mogą być dobrą alternatywą dla magazynów murowanych. Przepuszczające światło tkaniny, z których wykonano hale, pomagają zredukować zużycie energii elektrycznej. Dla wzmocnienia konstrukcji istnieje możliwość pokrycia blachą.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe Protan Elmark pomagają zwiększyć przestrzeń firmy i doskonale sprawdzą się do użytkowania w każdego rodzaju branży. Indywidualne podejście producenta pozwala na dopasowanie odpowiedniej oferty oraz warunków umowy. Hale namiotowe przydadzą się zarówno do działalności produkcyjnych lub handlowych, jak i do stworzenia pracowni czy warsztatu. Mogą być wykorzystane również jako biuro, a nawet obora dla bydła. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, hale są odporne na wpływ pogody. Istnieje możliwość sezonowego montażu lub do użytku całorocznego. Hale można podzielić na strefy socjalne i produkcyjne.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

W przypadku poszukiwania hali imprezowej na różnego rodzaju wydarzenia, Protan Elmark proponuje ciekawe rozwiązania. W zależności od potrzeb, można dopasować halę, która pomieści nawet kilkaset gości. Hale namiotowe doskonale sprawdzą się zarówno na przyjęcia weselne, jak i bankiety czy spotkania firmowe. Znajdą zastosowanie również przy otwarciu sezonowej restauracji lub organizacji przestrzeni koncertowej na festiwal muzyczny. Hale imprezowe mogą być wzbogacone dodatkowymi elementami dekoracji wnętrz lub systemem oświetlenia.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe Protan Elmark to optymalny sposób na zadaszenie obiektów sportowych. Doskonale sprawdzą się do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Hale namiotowe znajdą zastosowanie jako korty tenisowe, boiska sportowe, baseny czy lodowiska. Można przygotować również przestrzeń pod ujeżdżalnię dla koni. W asortymencie znajduje się również specjalna hala ośmiokątna, którą zaprojektowano do organizacji wydarzeń sportowych. W zależności od zapotrzebowania, hale sportowe mogą być budowane sezonowo lub na stałe.

wyślij zapytanie

Bezpieczne użytkowanie hali przez cały rok

Proponujemy Państwu rozwiązania, dzięki którym działalność w hali namiotowej może być prowadzona przez cały rok. Zarówno w czasie upałów, jak i mrozów. Nasze namioty mają całoroczne zastosowanie dzięki specjalnej, dodatkowo wzmocnionej, konstrukcji. Do ich budowy wykorzystujemy nie tylko wysokiej jakości materiały PCV, ale także:

  • - płytę warstwową,
  • - blachę trapezową.

 

Dzięki temu działalność prowadzona w hali namiotowej czy przechowywany tam towar jest bezpieczny bez względu na warunki atmosferyczne.

 

Konkurencyjny cennik hal w Stęszewie

Nasze namioty halowe są dostępne w Stęszewie w bardzo przystępnych cenach. Koszty ich wykonania zależą jednak od wielu czynników, na przykład wymiarów i miejsca montażu, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego konfiguratora 3D. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa darmową wycenę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót