Hale namiotowe Toruń

Naszym klientom z Torunia oraz z innych miast Polski przedstawiamy hale namiotowe - uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie w stolarstwie i branży meblarskiej. Jest to doskonała alternatywa dla budynków murowanych o przeznaczeniu magazynowym lub przemysłowym. Firma Protan Elmark gwarantuje wysoką jakość materiałów użytych do konstrukcji oraz niewielkie koszty montażu hal namiotowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym przechowywaniu każdego rodzaju towaru. Wykorzystano w tym celu wytrzymałe materiały PCV, które skutecznie chronią przed niekorzystną pogodą. Hale namiotowe mogą być budowane w dowolnym miejscu, w tym w Toruniu. Dodatkowo zastosowano w nich przepuszczającą światło tkaninę, dzięki której możliwa jest redukcja kosztów za energię elektryczną w ciągu dnia.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Do stworzenia hal przemysłowych marki Protan Elmark wykorzystano najwyższej jakości materiały, które skutecznie chronią przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Hale namiotowe mogą być przeznaczone na potrzeby dowolnej działalności gospodarczej w Toruniu - produkcyjnej, handlowej lub biurowej. Znajdą również zastosowanie jako garaż czy obora dla bydła. Wnętrze hali można podzielić na różne strefy.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

W halach namiotowych producenta Protan Elmark każde wydarzenie w Toruniu będzie niezapomniane! Jest to ekonomiczne rozwiązanie zarówno w przypadku organizacji pojedynczych, jak i cyklicznych wydarzeń. W asortymencie dostępne są hale bankietowe dostosowane do różnych potrzeb, w tym mieszczące kilkaset osób. Wnętrze namiotu może być dowolnie zaaranżowane lub wzbogacone dodatkowym oświetleniem.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hala namiotowa od Protan Elmark to ekonomiczny sposób na budowę krytego obiektu sportowego w Toruniu. Może być wykorzystana zarówno na potrzeby basenu, boiska sportowego, lodowiska, jak i kortu tenisowego. W asortymencie posiadamy również specjalne hale sportowe dostosowane do ujeżdżalni dla koni lub hale ośmiokątne przeznaczone do organizacji wydarzeń sportowych.

wyślij zapytanie

Całoroczne hale namiotowe od producenta

Dzięki lekkiej, a jednocześnie solidnej i wytrzymałej konstrukcji, możliwe jest stworzenie funkcjonalnych przestrzeni, które sprawdzą się w działalności sezonowej (np. jak hale imprezowe), jak i całorocznej. Ściany boczne wykonane z tkaniny PCV mogą zostać wzmocnione blachą trapezową lub płytą warstwową, która zagwarantuje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przedsiębiorstwa z całej Polski, w tym również z Torunia, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oferowanym przez producenta Protan Elmark oraz skorzystania z możliwości konfiguracji 3D - nasze hale namiotowe pozwalają na stworzenie przestrzeni w pełni dopasowanych do potrzeb firmy.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót