Hale namiotowe Trzebinia

W ofercie producenta Protan Elmark znajdują się hale namiotowe dla mieszkańców Trzebini. Nasze konstrukcje to korzystna alternatywa wobec tradycyjnych magazynów czy innych obiektów murowanych. Są lekkie dzięki czemu możliwy jest łatwy i szybki montaż. W razie potrzeby można zmienić ich lokalizację, co w przypadku zwykłych budynków nie jest możliwe. Ich atutem jest również to, że nadają się do wybudowania na każdej powierzchni. Na korzyść tego typu konstrukcji przemawia także fakt, że są dużo tańsze.

 

Nasze namioty są bardzo uniwersalne. Klientom z Trzebini proponujemy zakup poniższych rodzajów konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

W każdej branży produkcyjnej potrzebna jest przestrzeń magazynowa, w której bezpiecznie można przechowywać towary. Hale magazynowe od Protan Elmark to optymalny i szybki sposób na pozyskanie lub zwiększenie powierzchni składowej. Ze względu na stosunkowo niewielki koszt oraz łatwość w montażu, hale namiotowe stanowią doskonałą alternatywę dla magazynów murowanych. Przystosowano je do trudnych warunków atmosferycznych, dlatego mogą być użytkowane przez cały rok. W halach można przechowywać każdego rodzaju produkty, w tym płody rolne i żywność. Materiał, którym pokryto hale przepuszczają światło, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej w ciągu dnia. Dodatkowo istnieje możliwość wzmocnienia konstrukcji blachą.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe w dzisiejszych czasach mają szerokie zastosowanie. Nie tylko przydają się w przemyśle produkcyjnym, ale również budowane są pod lokale handlowo-usługowe, centra logistyczne, obory dla bydła, a nawet biurowce. Hale namiotowe od Protan Elmark spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Stanowią dobrą alternatywę dla obiektów murowanych, ponieważ mogą być montowane sezonowo. Rozwiązanie umożliwia nie tylko okresowe powiększenie przestrzeni, ale też łatwą zmianę lokalizacji firmy. Trwała konstrukcja z płyty PCV zapewnia doskonałą ochronę hali przemysłowej przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Z tego względu można korzystać z niej przez cały rok. We wnętrzu hal namiotowych można wydzielić różne strefy.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe od Protan Elmark umożliwiają zorganizowanie każdego rodzaju wydarzenia w dowolnym miejscu. Doskonale sprawdzą się zarówno w przygotowaniu kameralnych przyjęć okolicznościowych, jak i masowych eventów. Niektóre hale namiotowe są w stanie pomieścić nawet kilkaset osób, dlatego znajdą zastosowanie w czasie letnich festiwali. Mogą być również ciekawym rozwiązaniem dla organizacji przyjęcia weselnego, konferencji firmowej z bankietem czy otwarcia sezonowej restauracji. Hale okolicznościowe można dostosować do własnych potrzeb za pomocą dodatkowego oświetlenia lub elementów dekoracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe są obecnie bardzo często budowane pod różnego rodzaju obiekty. Protan Elmark posiada w ofercie duży wybór tego typu konstrukcji. Hale mogą być użytkowane sezonowo lub przez cały rok. Sprawdzą się zarówno jako zadaszenie boiska, kortu tenisowego, a nawet lodowiska czy basenu. Hala sportowa może być przekształcona również pod ujeżdżalnię dla koni. W propozycjach producenta znajdują się nie tylko standardowe hale, ale również specjalne hale ośmiokątne. Zaprojektowano je z myślą o organizacji wydarzeń sportowych.

wyślij zapytanie

Hala namiotowa z instalacją grzewczą

W dostępnych między innymi w Trzebini halach namiotowych można zainstalować ogrzewanie. Pozwala to na utrzymanie temperatury odpowiedniej na przykład dla magazynowanego towaru. Dzięki instalacji grzewczej w namiocie można zorganizować jesienią albo zimą imprezę.

 

Do ogrzewania hali namiotowej wykorzystuje się różne rodzaje urządzeń, na przykład:

  • - nagrzewnice węglowe, olejowe, gazowe lub zasilane prądem,
  • - promienniki ciepła.

 

Do budowy namiotów wykorzystujemy nie tylko wysokiej jakości materiały PCV, ale także płytę warstwową oraz blachę trapezową. Dzięki temu nasze konstrukcje są niezwykle wytrzymałe i odporne między innymi na niekorzystne warunki pogodowe.

 

Atrakcyjny cennik hal

Hale namiotowe dostępne są dla mieszkańców Trzebini w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D, dzięki któremu poznają Państwo szczegółowe koszty wykonania namiotu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót