Hale namiotowe Tychy

Producent Protan Elmark przedstawia hale namiotowe dla klientów z Tychów. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się jako alternatywa dla tradycyjnych budynków murowanych. Lekka i wytrzymała konstrukcja hal w korzystnych cenach jest niezwykle odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przez co może służyć jako całoroczne bądź sezonowe wsparcie działalności.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - uniwersalne hale sprawdzą się jako magazyny dla przedsiębiorstw z Tych, które zajmują się m.in. stolarstwem czy branżą meblarską. Specjalny system ogrzewania zamontowany w namiocie gwarantuje optymalne warunki przechowywanym produktom.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - hale namiotowe w Tychach mogą zostać wykorzystywane jako miejsce, w których może zostać zorganizowana ścieżka produkcyjna firmy. Istnieje możliwość oddzielenia stref socjalnych od produkcyjnych, dzięki czemu można zagwarantować komfort pracy.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe - dobrym miejscem na zorganizowanie ważnej uroczystości, bankietu, imprezy, wesela czy koncertu w Tychach jest postawienie hali namiotowej. Estetycznie wykonana hala o stalowej lub aluminiowej konstrukcji gwarantuje bezpieczeństwo gości.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - funkcjonalna przestrzeń, jaką daje uniwersalna hala namiotowa w Tychach, może zostać wykorzystana jako boisko sportowe, korty tenisowe, lodowisko czy basen. Specjalnie wzmocnione poszycie gwarantuje ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych.

wyślij zapytanie

Namioty halowe - funkcjonalne i estetyczne

Hale namiotowe od lidera w swojej branży - Protan Elmark, charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów PCV, a także szybką realizacją i łatwym montażem. Za niewielkie koszty możliwe jest stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, która może służyć jako wsparcie bądź rozbudowa działalności przedsiębiorstwa. Zarówno małe, jak i duże firmy z różnych branż mogą skorzystać z rozwiązań oferowanych przez producenta Protan Elmark.

Hale namiotowe w Tychach powstają według indywidualnych ustaleń - spełniają wszelkie wymogi i oczekiwania klientów. Stosunkowo niewielkie koszty produkcji pozwalają na montaż hali na niemal każdej nawierzchni. Wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych poszycie boczne hali, może zostać wzmocnione za pomocą blachy trapezowej lub płyty warstwowej. Stabilna konstrukcja hal jest również estetyczna, przez co może być wykorzystana jako miejsce, w którym odbywa się wesele. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz skorzystania z konfiguratora 3D dostępnego na naszej stronie internetowej.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót