Hale namiotowe Zabrze

Firma Protan Elmark, która jest liderem wśród producentów hal namiotowych, kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw z Zabrza oraz z innych miast Polski. Niewielkie koszty montażu, krótki czas budowy oraz wysoka jakość materiałów użytych do konstrukcji solidnych i wytrzymałych hal sprawia, że jest to dobra alternatywa dla tradycyjnych budynków stawianych w celach magazynowych lub przemysłowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Pozyskanie lub zwiększenie powierzchni magazynowej nie musi być trudne! Hale namiotowe od Protan Elmark są łatwe w montażu, co umożliwia budowanie ich w dowolnej lokalizacji, w tym Zabrzu. Dużą zaletą jest mniejszy wkład finansowy w inwestycję niż w magazyny murowane oraz możliwość szybkiej zmiany położenia. Trwałe materiały PCV zapewniają bezpieczne przechowywanie każdego rodzaju towaru. Dodatkowo hale magazynowe można wzmocnić za pomocą blachy.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hala namiotowa marki Protan Elmark to korzystne finansowo rozwiązanie, aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń dla rozwoju firmy w Zabrzu. W asortymencie dostępne są zarówno propozycje dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Hale przemysłowe doskonale sprawdzą się do produkcji lub handlu, a także jako biurowce, obory dla bydła czy garaże.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Niezależnie od miejsca i rodzaju organizowanego wydarzenia w Zabrzu, hale namiotowe marki Protan Elmark to doskonałe rozwiązanie! Nie tylko skutecznie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale też estetycznie wyglądają. Do wyboru są hale bankietowe o różnej wielkości, w tym propozycje mieszczące nawet kilkaset osób. Dodatkowo można zaaranżować wnętrze namiotu dodając elementy dekoracyjne lub profesjonalne oświetlenie.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale namiotowe marki Protan Elmark dostępne są na terenie Zabrza. Nie tylko mogą zostać wykorzystane do budowy obiektów sportowych, ale też do organizacji wydarzeń, takich jak różnego rodzaju zawody i konkursy. Hale sportowe mogą zostać przygotowane na potrzeby basenu, lodowiska, boiska, a nawet ujeżdżalni dla koni. Do organizacji imprez sportowych może przydać się specjalna hala ośmiokątna.

wyślij zapytanie

Całoroczne hale namiotowe

Funkcjonalna przestrzeń hal namiotowych może być wykorzystana przez firmy zajmujące się różnymi usługami, w tym również z branży meblarskiej i stolarskiej. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów do konstrukcji hal oraz wzmocnienie ścian wykonanych z tkanin PCV za pomocą blachy trapezowej lub płyty warstwowej gwarantuje całoroczną ochronę przed działaniem warunków pogodowych. Zachęcamy klientów z Zabrza do zapoznania się z ofertą i atrakcyjnym cennikiem hal namiotowych, używanych również jako hale imprezowe, sportowe, czy bankietowe, oferowanych przez Protan Elmark.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót