Hale namiotowe Żory

Mieszkańcom Żor proponujemy wysokiej jakości wytrzymałe hale namiotowe. Konstrukcje od Protan Elmark to ekonomiczne rozwiązanie. Ich budowa zajmuje mniej czasu i jest tańsza niż postawienie budynku murowanego. Dodatkowo wykonane są z lekkich materiałów, co umożliwia łatwe przeniesienie w inne miejsce. W razie potrzeby można też szybko zmienić ich przeznaczenie, a nawet rozbudować.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi przedsiębiorcom z Żor, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Budowa hali magazynowej z Protan Elmark może być doskonałą alternatywą dla drogich i czasochłonnych inwestycji w magazyny murowane. Montaż jest prosty, co umożliwia tworzenie konstrukcji w dowolnej lokalizacji. Hale magazynowe wykonane są z płyty PCV, która gwarantuje bezpieczne przechowywanie każdego rodzaju towaru. Halę namiotową można dodatkowo wzmocnić specjalną blachą.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Protan Elmark specjalizuje się w tworzeniu dodatkowych przestrzeni firmowych. Hale przemysłowe mogą być zaaranżowane na różne sposoby, ponieważ możliwe jest rozdzielenie wnętrza namiotu na strefy. Hale sprawdzą się zarówno w działalnościach produkcyjnych, jak i handlowych. Doskonale nadadzą się do budowy warsztatu, garażu, pracowni, a nawet obory dla bydła. Konstrukcja może być używana przez cały rok.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe producenta Protan Elmark zostały stworzone z myślą o różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Mogą zostać wykorzystane do organizacji wesela, jubileuszu, bankietu, a nawet masowej imprezy. W ofercie znajdą się zarówno propozycje na kameralne przyjęcia, jak i hale namiotowe dla kilkaset osób na większe eventy. Hale imprezowe mogą być wykorzystane również jako sezonowa restauracja lub inny tego typu lokal. Wnętrze może zostać wzbogacone dodatkowymi elementami dekoracyjnymi.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe od Protan Elmark mogą być zaaranżowane na różnego rodzaju obiekty sportowe. Sprawdzą się jako zadaszenie dla kortu tenisowego, basenu czy lodowiska. Istnieje również możliwość przygotowania hali pod ujeżdżalnię dla koni. Hale sportowe doskonale nadają się do organizacji eventów sportowych. W ofercie Protan Elmark znajdują się nawet specjalne hale ośmiokątne dedykowane tej okazji.

wyślij zapytanie

Całoroczne hale w Żorach

W naszej ofercie znajdują się namioty odporne na śnieg. Dzięki specjalnie wzmocnionej konstrukcji stalowej oraz ścianom bocznym zabezpieczonym dodatkowo blachą trapezową mogą one wytrzymać obciążenie nawet do 120kg/m². Powoduje to, że hale namiotowe od Protan Elmark, dostępne między innymi w Żorach, mają całoroczne zastosowanie. Ich użytkowanie jest bezpieczne także w czasie trudnych warunków zimowych.

 

Konkurencyjny cennik i bezpłatna wycena

Nasze namioty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora 3D. Dzięki niemu otrzymają Państwo bezpłatną wycenę opracowania i wybudowania hali w Żorach.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót