Hale przeładunkowe Wytrzymałe Namioty Przeładunkowe

Protan Elmark to producent uniwersalnych hal namiotowych z wieloletnim doświadczeniem. Tanie i szybkie w budowie hale przeładunkowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez firmy spedycyjne oraz przedsiębiorstwa logistyczne. Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora 3D dostępnego na naszej stronie internetowej w celu wizualizacji projektu. Naszym klientom proponujemy alternatywę dla budynków i hal murowanych, która jest korzystnym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym. Niskie koszty budowy pozwalają ograniczyć koszty i przeznaczyć je na wyposażenie wnętrza obiektu.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Wiaty logistyczne

Wiaty logistyczne

Zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa z branży transportowej zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wiat logistycznych. Hale są doskonałym miejscem, które nadaje się do przechowywania produktów. Istnieje możliwość zamontowania specjalnych systemów ogrzewania oraz oświetlenia, aby zapewnić optymalne warunki w pomieszczeniu. Specjalnie wzmocniona konstrukcja aluminiowa lub stalowa zapewnia bezpieczeństwo przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych niezależnie od pogody. Zachęcamy klientów z następujących miast: Ruda Śląska, Tychy, Gorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Piła, Kostrzyn, Starachowice do zapoznania się z naszą ofertą hal logistycznych.

wyślij zapytanie
Hale magazynowe

Hale magazynowe

Zainwestowanie w halę magazynową jest sprawdzonym pomysłem, przy prowadzeniu sklepu internetowego czy zajmowaniu się transportem produktów. Dodatkowa przestrzeń jest niezbędna do przechowywania asortymentu sklepu. Wraz z rozwojem działalności przedsiębiorstwa istnieje możliwość szybkiej rozbudowy hali magazynowej o kolejne obiekty. Nasze projekty uniwersalnych hal są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z całej Polski. Do skorzystania z naszej oferty hal w atrakcyjnej cenie zapraszamy firmy z następujących miast: Warszawy, Olsztyna, Konina, Krakowa, Trzebini, Koszalina, Żor, Białegostoku, Stęszewa, Szczecina oraz Rzeszowa.

wyślij zapytanie

Projektowanie i budowa w jednym

Lider wśród konkurencji - Protan Elmark - tworząc niezawodne hale namiotowe wykorzystuje nowoczesne technologie. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkowaniu hal gwarantuje najwyższą jakość oraz zadowolenie użytkowników. Uniwersalne hale namiotowe cechują się wysoką estetyką - mogą być wykorzystane również do celów handlowych. Nasze projekty są w pełni dopasowane do potrzeb oraz wymagań klientów. Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw m.in. z Poznania, Wrocławia, Gdańska, Rybnika, Lublina, Łodzi, Gdyni, Bydgoszczy oraz Katowic.

Odporność na warunki atmosferyczne

Lekka konstrukcja namiotu halowego umożliwia przeniesienie obiektu w inne miejsce, natomiast wykorzystanie najwyższej jakości materiałów PCV gwarantuje całoroczne zadaszenie i bezpieczeństwo pracowników oraz przechowywanych produktów. Konstrukcja wzmocniona za pomocą blachy trapezowej lub warstwowej płyty izolacyjnej zapewnia dodatkową ochronę podczas silnych opadów. Zachęcamy firmy z miast: Częstochowa, Bytom, Radom, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Zabrze, Toruń, Gliwice oraz Kielce do zapoznania się z naszą ofertą.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót