Hale przemysłowe - ceny

Hale przemysłowe

atrakcyjna cena, niskie koszty

Firma Protan Elmark projektuje i wykonuje różnego przeznaczenia hale przemysłowe. Ceny hal nie są stałe – zależą od rodzaju obiektu, wyposażenia dodatkowego, a także materiału, z którego zostały wykonane. Każda z do tej pory zrealizowanych hal np.:

  • hala warsztatowa w Nowym Tomyślu,
  • hale przemysłowe w Bralinie,
  • hala dla przemysłu w Częstochowie,
  • hala produkcyjna w Środzie Wielkopolskiej,

Każda z nich ma inne wymiary. Najczęściej używanym poszyciem w przypadku wyżej wymienionych obiektów jest płyta warstwowa (ściany boczne i szczyty). Koszt każdej z hal produkcyjnych określany jest indywidualnie, w zależności od powyższych czynników.

Dokładamy wszelkich starań, aby optymalizować wydatki związane z budową hali. Dbamy także o to, by projektowane przez nas obiekty nie generowały dodatkowych kosztów podczas użytkowania.

Rozwiązania takie, jak folia termoizolacyjna i podwójna warstwa materiału PCV pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu hali przemysłowej. Dodatkowa możliwość doszczelnienia hali obiektu zimą jeszcze lepiej chroni przed kosztami związanymi z eksploatacją hali.

Nie proponujemy żadnego zbędnego wyposażenia – elementy dodatkowe można u nas zamówić, ale nie jest to koniecznością. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, w celu ustalenia wstępnego projektu i wyceny hali!

 

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót