Blog Protan Elmark

hale namiotowe - przydatne informacje

Najlepsze rozwiązanie na zimę – hale stalowe z obciążeniem do 120kg/m2

Opublikowano 11 / 01 / 2018

Najlepsze rozwiązanie na zimę – hale stalowe z obciążeniem do 120kg/m2

W ofercie Protan Elmark pojawił się nowy produkt– hale z konstrukcją stalową w zamkniętym układzie kratownicowym przenoszące obciążenia śniegu do 120kg/m2. To idealne rozwiązanie do całorocznego użytkowania, nawet w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Odpowiedni projekt konstrukcji sprawia, że ten typ hali z powodzeniem może być wykorzystywany w rejonach kraju, gdzie występuje wyższa strefa śniegowa. Konstrukcja jest wykorzystywana zarówno przy produkcji namiotowych hal magazynowych oraz przemysłowych z przeznaczeniem produkcyjnym. Hale stalowe mogą mieć maksymalną szerokość szczytu wynoszącą 20m oraz wysokość okapu do 4,5 m.

 

Większe korzyści dla Twojej firmy

Hale przemysłowe i magazynowe to alternatywa dla tradycyjnych budynków murowanych. Jeśli Twoja firma potrzebuje dodatkowej przestrzeni do magazynowa sprzętów i towarów, skorzystaj z oferty Protan Elmark na hale magazynowe z obciążeniem śniego do 120kg/m2. Firma przygotowała również ofertę finansowania poprzez leasing przy niskiej wpłacie wstępnej, wynoszącej 10% wartości hali namiotowej. Największą zaletą zakupu hali namiotowej z konstrukcją stalową, jest niski koszt realizacji projektu i najwyższa jakość wykonania. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są sprawdzone materiały i rozwiązania technologiczne. Tempo produkcji zapewnia szybkie przygotowanie produktu.

 

Dostosowane do tempa rozwoju Twojej firmy

Specjaliści Protan Elmark to gwarancja bezpiecznie przeprowadzonego montażu. Hala namiotowa to również pełna mobilność i brak ograniczeń – w dowolnym momencie istnieje możliwość złożenia i ponownego montażu hali w innej lokalizacji. Hale namiotowe z konstrukcją stalową zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w dowolnym momencie można było przeprowadzić rozbudowę obiektu. Szeroka oferta doposażenia przestrzeni magazynowych i produkcyjnych to możliwość montażu:

  • systemu ogrzewania,
  • systemu oświetlenia,
  • systemu wentylacji.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót