Hale usługowe Solidna, odporna konstrukcja

Namioty firmy Protan-Elmark - lidera w swojej branży - z powodzeniem wykorzystywane są jako hale usługowe. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które w przeciwieństwie do budynków murowanych, nie wymaga podczas montażu użycia ciężkiego sprzętu. Wieloletnie doświadczenie firmy jest gwarancją świadczenia usług, w zakresie produkcji oraz montażu uniwersalnych namiotów, o najwyższym standardzie. Oferta hal usługowych skierowana jest do przedsiębiorstw z całej Polski, w tym również z miast takich jak: Warszawa, Kraków, Siedlce, Żory, Koszalin, Białystok, Stęszew, Szczecin, Trzebinia, Gdynia a także z wielu innych.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Hale dla producentów

Hale dla producentów

Hale namiotowe dla producentów, oferowane przez firmę Protan-Elmark, wykonane są z wysokiej jakości materiałów PCV. Ich konstrukcja jest wytrzymała i solidna, dzięki czemu są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Możliwość zamontowania oświetlenia i wyposażenia w dodatkowe elementy, takie jak ogrzewanie czy podłogi, gwarantuje komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo przechowywanych produktów. Funkcjonalna przestrzeń hali może być w pełni dopasowana do potrzeb i wymagań producentów. Zachęcamy małe oraz duże firmy z miast takich jak: Konin, Rzeszów, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Rybnik, Lublin, Łódź, Gdynia oraz z innych, do podjęcia współpracy z firmą Protan-Elmark.

wyślij zapytanie
Namioty dla biznesu

Namioty dla biznesu

Estetycznie wykonana konstrukcja namiotów dla biznesu, a także wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, są gwarancją bezpieczeństwa zarówno całorocznej, jak i sezonowej działalności. Dzięki możliwości ekspresowego montażu, hale usługowe sprawdzą się jako miejsce, w którym można prowadzić swoją firmę, a także miejsce, w którym mogą odbywać się różne wydarzenia oraz imprezy. Jest to rozwiązanie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa, które swoją lokalizację mają w następujących miastach: Tychy, Gorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Piła, Kostrzyn, Starachowice, a także w innych miastach Polski.

wyślij zapytanie

Odporność na warunki atmosferyczne

Namioty halowe od firmy Protan-Elmark, które są doskonałą alternatywą dla budynków murowanych, cechują następujące aspekty:

  • • lekka konstrukcja,
  • • szybki i łatwy montaż oraz demontaż,
  • • możliwość budowy na niemal każdej powierzchni,
  • • stosunkowo niskie koszty produkcji.

Wykorzystanie wyłącznie materiałów o najwyższej jakości zapewnia bezpieczeństwo i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Hale usługowe mogą funkcjonować również zimą - specjalnie wzmocniona konstrukcja poszycia gwarantuje, że śnieg nie będzie zalegał na dachu.


Dodatkowe systemy oświetlania i ogrzewanie zapewnią całoroczny komfort użytkowania. Namioty mogą zostać wykorzystane do rozbudowy kompleksu produkcji oraz do poszerzenia usług oferowanych przez firmę.

Firma Protan-Elmark gwarantuje atrakcyjny cennik oraz możliwość maksymalnego dostosowania parametrów hali, dlatego oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw z całej Polski, w tym firm z następujących miast: Bydgoszcz, Katowice, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda-Śląska oraz z innych.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót