O firmie

Protan Elmark

Hale namiotowe i namioty

zawsze najwyższa jakość

Protan Elmark dostarcza na rynek hale namiotowe i namioty wykonane z trwałych materiałów PCV. Produkty odznaczają się na rynku wysoką jakością, odpowiadającą skandynawskim standardom zaczerpniętym od norweskiego partnera, Protan AS. Sprzedaż hal namiotowych prowadzona jest w Polsce oraz za granicą.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, Protan Elmark stworzył gotową ofertę hal i namiotów o uniwersalnym zastosowaniu. Z myślą o szczególnie wymagających klientach, firma umożliwia także realizację hali na zamówienie, zgodnie z indywidualnym projektem.

Wykonanie na poziomie

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi projektowych, hale Protan Elmark są bezpieczne dla użytkowników i odporne na trudne warunki pogodowe.

Niezawodne materiały

Hale produkowane są z zastosowaniem materiałów najwyższej jakość wielokrotnie testowanych w laboratoriach Protan Elmark.

Norweska tradycja

W sierpniu 2008 roku norweska spółka Protan AS połączyła się z polską firmą Elmark Hale. Istniejąca na rynku od 1939 roku norweska firma zainteresowała się współpracą z polską firmą ze względu na wysoką jakość oferowanych materiałów.

W efekcie współpracy zagranicznej powstała firma Protan Elmark, która obecnie jest liderem w branży hal namiotowych.

Jakość realizacji

Prace nad powstawaniem namiotów odbywają się z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn, w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001.

Zespół ekspertów

Mocną stroną Protan Elmark jest wykwalifikowany zespół konstruktorów, którzy projektują i realizują hale namiotowe zgodnie z najwyższymi wymaganiami klientów.

Zaufali nam

zobacz wszystkie referencje

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót