Blog Protan Elmark

hale namiotowe - przydatne informacje

Jak powstaje hala namiotowa Protan Elmark?

Opublikowano 13 / 06 / 2018

Jak powstaje hala namiotowa Protan Elmark?

Protan Elmark to marka z norweską tradycją. Dzięki połączeniu się polskiej firmy z norweską spółką, powstał lider w branży hal namiotowych. Co sprawia, że nasze realizacje są niezawodne, a jakość wykonania na najwyższym poziomie? Sprawdźcie:

 

Technologia produkcji

W naszej siedzibie posiadamy własne biuro konstrukcyjne. Każdy obiekt z naszej oferty wykonywany jest w oparciu o indywidualnie projekt. Parametry wytrzymałościowe są przeliczane i sprawdzane przez naszych konstruktorów. Na wstępnym etapie realizacji hali namiotowej przekazujemy klientowi dokumentację techniczną, niezbędną do sporządzenia projektu budowlanego. 

Na podstawie wieloletniego doświadczenia rozwinęliśmy i zoptymalizowaliśmy nasze standardowe propozycje wymiarów konstrukcji, tak by przyspieszyć czas realizacji hali, a jednocześnie niskie koszty zabudowy jednego metra kwadratowego powierzchni.

impact photo protan elmark produkcja 12impact photo protan elmark produkcja 10

 

Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów tworzymy również niestandardowe obiekty namiotowe. Jest to możliwe, dzięki temu, że dysponujemy jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w branży. Znajdują się w nim najwyższej klasy maszyny HF firmy FIAB zgrzewające materiał PCV falami wysokiej częstotliwości, zapewniając wysoką siłę zgrzewu.

Przez cały etap produkcji ściśle kontrolujemy przebieg procesów, dla zachowania wysokiej jakości wykonania. Odpowiedzialny jest za to wykwalifikowany personel z działu produkcyjnego i logistycznego. Nasi dostawcy są zmobilizowani i zdyscyplinowani w zakresie wymagań jakościowych materiałów oraz ich terminowej dostawy. Naszym celem jest nawiązywanie współpracy trwałych i długofalowych.  

 impact photo protan elmark produkcja 4impact photo protan elmark produkcja 2

System Montażu

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i robimy wszystko, aby montaż hali rozpoczął się w ustalonym terminie, sprawnie i bez opóźnień. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekip montażowych, które zrealizowały już setki montaży hal namiotowych zarówno w Polsce, jak i poza granicami. W czasie prac zachowane są najwyższe wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Prócz wykwalifikowanych fachowców, bardzo ważne są także dobrze opracowane rozwiązania, które pozwalają nam na prefabrykację wielu elementów podczas produkcji. Takie podejście minimalizuje opóźnienia w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych.

 

Jakość potwierdzona

Posiadamy certyfikaty ISO  oraz Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji

 

Zobacz, jak powstaje hala Protan Elmark:

 

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót