Blog Protan Elmark

hale namiotowe - przydatne informacje

Jak zadbać o halę namiotową po zimie?

Opublikowano 29 / 01 / 2018

Jak zadbać o halę namiotową po zimie?

Okres zimowy często jest bardzo wymagający w stosunku do konstrukcji hal. Niskie temperatury, wilgoć i śnieg oddziałują na obiekt, wpływając tym samym na jego eksploatację. Dlaczego regularne badanie stanu technicznego jest tak ważne?

 

Podstawowy zabieg po zimie – umycie hali

Odpowiednie zadbanie o hale namiotowe może przedłużyć ich żywotność, a przy okazji  pozwoli pozbyć się zabrudzeń. W przypadku hal naszej produkcji zalecamy użycie środka do czyszczenia plandek i poszyć – Anfanol.

 

Wysoka jakość materiałów

Hale namiotowe Protan Elmark nie wymagają specjalistycznych konserwacji. Jakość materiałów, z jakich je wykonujemy, jest najwyższa, przez co nie kruszeją i mogą posłużyć przynajmniej na kilkanaście lat.

 

W trosce o bezpieczeństwo – przegląd okresowy hali

Okresowy przegląd hali namiotowej powinien mieć miejsce raz w roku, najlepiej po okresie zimowym lub przed jego nadejściem.

Aby mieć pewność stabilności konstrukcji i bezpieczeństwa Protan Elmark zaleca regularny przegląd hal. W ramach tej usługi nasi fachowcy sprawdzają regulację elementów ruchomych, naciągów, połączeń śrubowych oraz innych mechanizmów. Oferujemy także naprawę drobnych uchodzeń, o ile takowe występują. Czynnością serwisową jest także monitorowane wad wynikających z codziennego użytkowania hali. Jeżeli hala posiada zamontowane instalacje zewnątrz lub wewnątrz, również podlegają one dokładnemu sprawdzeniu przez monterów Protan Elmark.

 impact photo protan elmark ujscie 5IMG 7626a

Przegląd techniczny hali - dlaczego warto o nim pamiętać?

Wszystkie przeglądy hal i prace naprawcze opierają się na europejskich standardach i procedurach bezpieczeństwa. Dzięki regularnym przeglądom okresowym zwiększamy bezpieczeństwo użytkowania hali oraz unikamy zbędnych kosztów, związanych z  poźniejszymi naprawami i pracami konserwacyjnymi.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót