Namioty imprezowe

Namioty imprezowe

sposób na udane przyjęcie

Namiot imprezowy stanowi dobrą bazę do dekoracji wnętrza w zależności od charakteru imprezy. Najwyższa jakość poszycia w dobrym stylu to dodatkowy atut.

Namioty imprezowe dostępne są w wielu wariantach i rozmiarach. Namioty z oknami oraz rozsuwanymi kotarami to popularna propozycja na letnie bankiety. Namiot imprezowy o zabudowanych ścianach sprawdzą się natomiast w roli całorocznych sal imprezowych. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja namiotu gwarantuje bezpieczeństwo gości w każdych warunkach pogodowych. Namiot stanowi ochronę przed opadami i wiatrem. 

Hale namiotowe wykonane z PCV można z łatwością utrzymać w czystości. Dzięki temu nawet intensywnie użytkowane namioty zachowują estetyczny wygląd.

Asortyment namiotów imprezowych obejmuje obiekty o różnych wymiarach. W ofercie znajdują się także hale, które pomieszczą nawet kilkuset gości. Aby zapewnić odpowiednią atmosferę, można skorzystać z oferty wzbogacenia namiotu o białą podsufitkę lub zamówić dekorowanie wnętrza. Dla komfortu gości montowana jest również stabilna podłoga.

Hala imprezowa posiada solidną konstrukcję, która pozwala na częsty montaż i demontaż. Namiot z powodzeniem może być wykorzystywany w celach komercyjnych – szybko można ustawić go w dowolnej lokalizacji, na dowolnym podłożu. 

Mobilne obiekty przystosowane do organizacji imprez, przyjęć weselnych i koncertów. Wnętrza mogą być wzbogacone o ozdobne podsufitki, podłogi oraz dekoracje.

 

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót