Namioty letnie

Namioty letnie

sposób na kapryśną pogodę

Lato to świetna pora na urządzenie dużej imprezy cyklicznej. Namioty letnie sprawiają, że nie będziesz musiał martwić się o warunki pogodowe w terminie wybranym przez Ciebie z dużym wyprzedzeniem. Namiot letni zapewnia nie tylko podstawową osłonę przed upalnym słońcem lub gwałtownym deszczem, ale jest to przede wszystkim solidna i zjawiskowa konstrukcja. Może zaproponować Państwu najwyższej jakości namioty letnie od producenta.

Namioty letnie wykonane z najwyższej jakości materiału PCV przystosowane są do całorocznego użytkowania. Prosta i trwała konstrukcja ułatwiają montaż i demontaż hali. Namioty dostępne są nawet w kilka dni od zakupu i mogą być montowane w dowolnej lokalizacji, na każdej powierzchni.

Wielu klientów Protan Elmark wybiera namioty z dodatkowym wyposażenie np. podłogą, oświetleniem lub niezwykle efektownymi podwieszanymi sufitami. Wbrew pozorom, oferujemy namioty w atrakcyjnych cenach. Jedynym minusem naszych hal jest zagrożenie, że swoją urodą odciągną uwagę zaproszonych przez

Ciebie gości od samego wydarzenia. Po zakończeniu imprezy namiot można zwinąć i szybko przewieźć w inne miejsce. Montaż i demontaż jest niezwykle szybki. Dzięki fachowej pomocy na każdym etapie realizacji zlecenia, nasi klienci zyskują możliwość organizacji wielu wydarzeń w krótkim odstępie czasowym w różnych lokalizacjach.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót